1421
1411
عنوان

خیلی این جنس نر رو پرو کردین😐

291 بازدید | 35 پست

با کلی منت میان میشن داماد سرخونه بابا هه هم باید پولش رو بده هم ببخشید طرف  دختر ش رو... هم حس میکنن کنیز گرفتن هرطور دوست دارن دستور میدن عزت نفس هامون کجا رفته😑

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

اونایی ک آدم های عاقل  انتخاب می کنن  و بهشون بلی  رو میگن ؛  مرد  هست ،  نه ....  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همه مگه اینطورین!!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1394

خب زن داماد سرخونه چرا شدی؟

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

الان تو ساختمون ما یه مردی داره زنشو میزنه یه ساعته فقط صدای ناله و داد میاد میخواسم زنگ بزنم ۱۱۰ بعد یادم اومد اینجا ایرانه زنگ بزنی بیاد بعد همین زنه میگه ب تو چه شوهرم بوده یه چیزی هم بدهکار میشی 😖

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
1387
بحث پرو کردن نیست صحبت بی لیاقتی اوناست جنبشو ندارن 

خیلی ها میان تاپیک ها میزنن ناله میکنن که شوهرم نزاشت فلان کار رو کنم اجازه نمیده فلان کنم مگه برده گرفتن دو تا آدم بالغ دارن باهم زندگی میکنن

1424