1464
1411
عنوان

خیلی این جنس نر رو پرو کردین😐

291 بازدید | 35 پست

با کلی منت میان میشن داماد سرخونه بابا هه هم باید پولش رو بده هم ببخشید طرف  دختر ش رو... هم حس میکنن کنیز گرفتن هرطور دوست دارن دستور میدن عزت نفس هامون کجا رفته😑

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

بحث پرو کردن نیست صحبت بی لیاقتی اوناست جنبشو ندارن 

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.

والا مگه خونواده شما اینطوری باشن😕

ما که نداریم دور و برمون دوماد سرخونه

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

اونایی ک آدم های عاقل  انتخاب می کنن  و بهشون بلی  رو میگن ؛  مرد  هست ،  نه ....  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همه مگه اینطورین!!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
1444

خب زن داماد سرخونه چرا شدی؟

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

الان تو ساختمون ما یه مردی داره زنشو میزنه یه ساعته فقط صدای ناله و داد میاد میخواسم زنگ بزنم ۱۱۰ بعد یادم اومد اینجا ایرانه زنگ بزنی بیاد بعد همین زنه میگه ب تو چه شوهرم بوده یه چیزی هم بدهکار میشی 😖

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
1474
بحث پرو کردن نیست صحبت بی لیاقتی اوناست جنبشو ندارن 

خیلی ها میان تاپیک ها میزنن ناله میکنن که شوهرم نزاشت فلان کار رو کنم اجازه نمیده فلان کنم مگه برده گرفتن دو تا آدم بالغ دارن باهم زندگی میکنن

1331