1147
1267

هرروز به يه بهونه ايى شوهرمو ميبره پيش خودش هردفعه ام يه چيزى ميگه كه مثلا به من ربطى نداشته باشه شوهرم تنها بره خستم كرده..الان امروز صبح ساعت ٧زنگ زده به شوهرم ميگه بردار شوهرم كه ٢٠سالشه سرش درد ميكنه بيا ببريمش دكتر تازه خونشون يه شهر ديگست شوهرمم رفت..بعد چند ساعت بهش زنگ زدم ميگم رفتيد دكتر ميگه نه نيومد بريم ديگه ناهار ميمونم اينجا اخر شب ميام منم ناراحت شدم فهميد قطع كرده اس داده ميگه تو چرا دارى ميسوزى موندم ديگه چى بگم بهش 

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد خيلى وقته منتظرم🙏🏻😢

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1226
اعوذ بالله من المادرشوهر!!!! اصلا بعضیا انگار رسالتشون تر زدن تو زندگی پسر و عروسشونه

گل‌گفتی بخدا الهی بمیره زنیکه عفریته

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...

هروقت خاست بره خونشون بگو تورو هم برسونه خونه مامانت تنها نمون غیر از اون روزایی روهم که خونه س هرازگاهی بهانه بیار برو خونتون تنهاش بذار تا حالیش شه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
اعوذ بالله من المادرشوهر!!!! اصلا بعضیا انگار رسالتشون تر زدن تو زندگی پسر و عروسشونه

واقعا اخه جالبيش اينجاست شوهرم دم به دقيقه ميگه خوبه مامانم تو زندگيمون دخالت نميكنه

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد خيلى وقته منتظرم🙏🏻😢
1274

چه بی ملاحظست

پسر همون مادره دیگه

یعنی چی ک تو چرا داری میسوزی؟؟؟میخواست ور دل خانوادش باشه چرا زن گرفت؟ک زنش خونه تنها بمونه ایشون برن ناهار منزل مامان جون؟

💕برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟💕
1257
واقعا اخه جالبيش اينجاست شوهرم دم به دقيقه ميگه خوبه مامانم تو زندگيمون دخالت نميكنه

اخه هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه

ولش کن. حرص نخور

تنها کاری که میتونی بکنی بی تفاوتیه

بفهمن حساس شدی بدتر میکنن

1254