2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول خودم یه خاطره بگم

یه روز خیلی روحیه ام خراب بود داشتم گریه می کردم.شوهرم رفت بیرون که بره سرکار.یک دقیقه بعد برگشت کلی بغلم کرد و دلداریم داد.خلاصه حدود سه چهار ساعت دیرتر رفت سر کارش به خاطر من!!

من سالها پیش پدرمو از دست دارم و در نوجوانی ک شدیدا ب حضورش نیاز داشتم دست نوازشش روی سرم نبود  ،اما در ازاش خدا بخوبی جبران کردو ی همسرخوب ک برام ب وقتش پدری هم میکنی نصیبم کرد  ،ی مامان خییییییییلی خوب دارم ک پیشش ک باشم همه دردای عالمُ فراموش میکنم  ،خواهرام یدونه داداشم کل دلخوشیامن  ،راستی یادم رفت بگم پدرشوهرم بخوبی جای پدرِ نداشتمو واسم پر کرد  ،مادرشوهرمم ک فرشته‌اس هیچی از یک مادر نمونه کم نداره   خلاصه من هرروز خدارو برای داشتن همه اینها شکر میکنم   

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍