2726
عنوان

خانما توروخدا کمکم کنین

134 بازدید | 17 پست

بچه ها اصلا نمیدونم چیکار کنم خیلی تودوراهیم توروخدا اگر چیزی میدونین بگین راهنمایی کنین

بچه ها من برای سونو آن تی رفتم پیش یه دکتر بعد دکترخودم گف من طول سرویکس خواستم نزده تو سونوت ایشون دقت نداره براانومالی سونوگرافیتو عوض کن خودش دوجا رو معرفی کرد هردو آزاد انومالی رو حساب میکنن نزدیک ۳۰۰/۴۰۰میشه 

حالا یه سونوگرافی پیدا کردم سونوگرافی به بخش با بیمه خودمون ۱۲۰ تومن میگیره حالا نمیدونم چکارکنم برم سونو که دکتر گفته یا برم اونجایی که طرف فرداد با بیمه امه؟شوهر من راضی نمیشه آزاد بیاد میگ چرا بیمه داریم دوبرابر پول بدیم شما بگید چکارکنم چون سونو انومالی میترسم جاش خوب نباشه🙁🙁🙁🙁🙁

خدایا شکرت تنهام نزار

بیخیال بابا، اگه دکتر من بود که حسابی لج میفتاد باهام😑

من هرجا میگه میرم... آنومالی هم 280 دادم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شده قرض کن پولو جور کن برو آزاد دور از جون فردا چیزی بشه تا آخر عمر حسرت میخوری شوهر دوست من بخاطر پنجاه تومن بیشتر نرفت سونوگرافی ای که بهش دکتر معرفی کرده بود الان یه بچه شش ساله داره هم هیکله نوزاد یه ماهس عین یه گوشت افتاده اینور اونور 😣😣😞😞

بیخیال بابا، اگه دکتر من بود که حسابی لج میفتاد باهام😑 من هرجا میگه میرم... آنومالی هم 280 دادم

شوهرم چیکار کنم همش میگ جایی که داریم ماهی فلان قدر میدیم چرا بریم آزاد بدیم 

خدایا شکرت تنهام نزار
شما بیمه دارین؟

اره داریم ولی آزاد بود جاش خوب بود که مطمئن باشم حدود نیم ساعت هم کامل وقت گذاشت همه چیو چک کرد

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉

به شوهرت بگو بعضی جاها باید خرج حرد.اگ واقعا دکترت رو‌قبول دغری بهشذاعتماد‌کنوصد البته خیلی مهمه ح ی سونوجرافی خوب بری.چون ی بچه سالم خیلی با ارزشه.اینو من دارم بهت میگم‌ک ی بچه معلول دارم با هزار تا حسرت.

به شوهرت بگو بعضی جاها باید خرج حرد.اگ واقعا دکترت رو‌قبول دغری بهشذاعتماد‌کنوصد البته خیلی مهمه ح ی ...

وای عزیزم خداشفاش  بده 😞

خدایا شکرت تنهام نزار
شوهرم چیکار کنم همش میگ جایی که داریم ماهی فلان قدر میدیم چرا بریم آزاد بدیم 

بحث حرف دکتر هم نیست آخه!  اینجور سونو ها فرق داره باید دستگاه پیشرفته باشه و دکتر با تجربه... 

ما هم بیمه تکمیلی داریم، جایی که قرار داد داریم آنومالی میشد 25 تومن!  دکترش هم با تجربس اما دستگاهش قدیمی... دکترمم نگفت حتما برو فلان جا اما خودم تحقیق کردم جای خوب رفتم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بخدا ارزش بچت بالاتر از این حرفاس خودت پولو جور کن بده شوهرت ببرتت هرچند مردا یه وقتایی انقد کله شق ...

اصلا بحث پول نیس منم بدم اون نمیبره میگ ماهی انقدر داریم پول بیمه میدیم 

خدایا شکرت تنهام نزار
2706