1265
1254
عنوان

چطوری باید بی تفاوت بود !؟؟؟ 😑

348 بازدید | 38 پست

میشه یه خواهشی کنم فارغ از دخترو پسر بودنمون به عنوان یه هم نوع راهنماییم کنید !؟؟؟ 

به نظرتون من چرا نمیتونم نسبت به محیط اطرفم بی تفاوت باشم !؟؟ 

چیزی که بقیه یه لحظه بهش فکر میکنن تموم میشه میره ذهن منو تا شیش هفت ماه درگیر میکنه ... 

مثلا یه فیلم ناراحت کننده ببینم تا پنج ماه بعدش ذهنم در گیر اون فیلم میشه 😑 

یا اگه ببینم یه بچه کوچیک داره تو خیابون گدایی میکنه تا یه هفته بعد از فکرم نمیاد بیرون اون بچه !!

مصداف بارزشم امروز خروجی مترو حقانی گشت ارشاد داشت دخترارو میبرد ، حالا همه داشتن بی تغاوت رد میشدن ولی من فک کنم بیش تر از اون دختری که به عنوان بی حجاب دستگیر کردن حرص خوردم 😑😑 

دست خودمم نیست به خدا !! نمیدونم مرض روحی روانی چیزی دارم 

کاسه داغ تر از آش که میگن دقیقا منم 😑

لطفا اینقدر نگید این سایت زنونه ست و نباید عضو میشدی .... به خدا بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره !! اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مسائل و مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام 🌹🌹

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1258

جان هر کی دوست دارین بیاین تاپیکم واقعاااا به راهنمایی تون احتیاج دارم 😑🙏

لطفا اینقدر نگید این سایت زنونه ست و نباید عضو میشدی .... به خدا بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره !! اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مسائل و مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام 🌹🌹
1274

وقتی انقدر  این فکرها داره اذیتتون میکنه‌

پیش یه مشاور برید ... با رفتار درمانی  و احیانا تجویز چند تا داروی خفیف  خیلی بهتر میشید 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

چرا انقدر خودتو درگیر میکنی شما 

مثلا با حرص خوردن شما چیزی عوض نمیشه 

درسته  نباید بی تفاوت بود  ولی به خودت هم نباید آسیب بزنی ... 

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙
1226

منم همينجوريم حتي بدتر از تو

هيچ موقع با پسري دوست نميشم چون ميدونم يه موقع نشه و شكست بخورم تا آخر عمر اون ادم سابق نميشم

شديدا روحيه ام حساس ى ضعيفه

ولي حالا به اصرار بقيه با همكارم دوست شدم يه اتفاقايي افتاده داغوووون دارم ميشم فقط داغون

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊
جان هر کی دوست دارین بیاین تاپیکم واقعاااا به راهنمایی تون احتیاج دارم 😑🙏

چون دغدغه روحی نداری فکرت خلوته.دنباله ی موضوعی آنالیزش کنی.خوشبحالت

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
1280