2703
2553
عنوان

میشه کمکم کنین لطفا هیچکی چرا نمیاد تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 27 پست

کیک و همه چیزبخر برای شام اومدخونه بهش بگومن میخواستم امروزمامان اینا رودعوت کنم واسه جشن سالگردولی تورفتی دیگه ناراحت شدم دیگه  یه جشن دونفره گرفتم واسه شب 

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو عم باید حاظر میشدی همراش میرفتی هرچی بوده انقد کشش ندین ابنجوری پیش شوهرتم احترامت بیشتر میشد

از کجا میدونی یادش نیست؟ شاید اونم شب برات برنامه داره و میخواد سوپرایزت کنه

همین ک تو کیک درست کنی و ی جشن کوچیک دونفره بگیرین شرمندش میکنی نه اینکه اومد خونه باش سرسنگین باشی و غر بزنی چرا یادت نبود

من یجا خوندم اینکه مردا مناسباتو یادشون نیس نشونه بی احساسیشون ندونین مشغلشون زیاده یا هرچیزی

حالا برو و خانومانه رفتار کن

❤️My only wealth is your eyes
تو عم باید حاظر میشدی همراش میرفتی هرچی بوده انقد کشش ندین ابنجوری پیش شوهرتم احترامت بیشتر میشد از ...

نه از این ک یادش نیس ناراحت نیستم چون مشغله زیاد داره همین ک تولدام و یادشه کافیه 😂😂 ولی از این ک رفته خونه مادر شوهرم و من و پشه حساب نکرد ناراحتم

2714

مادرشه دختر گل 

قربون شکلت برم پسری که مادرشو پس بزنه تورو هم یه روز ب خاطر یکی دیگه پس میزنه 

ب نظرم عاقلانه ترین کارو میکنه خودشو قاطی خاله زنکیا نمیکنه افتخار کن بهش اون اگه پاییند مادرش باشه پایبند تو هم میمونه 

اون که اعتراضی ب قهر تو با مادرش نمیکنه ولی نمیتونه هم انتخاب کنه بین تو و مادرش 

تو مث خانومای سیاست مدار کیکتو بگیر برنامت هم بهم نزن 

جشن دونفرتونو ک گرفتین تو رخت خواب با حالت لوس و عشوه بهش بگو من میدونم منو باورم داری ولی کاش مامانت هم منو باورم میکرد 

از ایندجمله های عاشقونه طور بگو اصلا نزن تو فاز دعوا و بحث

بابا یکم سیاست بخدا هیچیو بد نمیکنه تازه بهتر هم میکنه 

آفرین ب شوهرت که رفت دیدن مادر و برای تو ارزش قائل شد و زورکی نبردت آفرین به شعورش واقعا 

تورو خیلی دوس داره که بهت زور نمیگه و از دوس داشتن تو سو استفادهدنمیکنه

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      

حتی اگه سالگرد یادش رفته باشه تو یه جشن کوچیک برا دوتاتون بگیر و سورپرایزش کن.مردا بنده ی مهربونین.مطمئن باش بعد تو ذهنش رفتار تو و مادرشو مقایسه میکنه.اگه نمیخوای مادرشوهر ازت پیش بیفته هیچ حرفی در مورد رفتارش نزن و جشنتو بگیر.خودش حتی اگه به زبون نیاره متوجه رفتار اشتباهش میشه

نه از این ک یادش نیس ناراحت نیستم چون مشغله زیاد داره همین ک تولدام و یادشه کافیه 😂😂 ولی از این ک ...

نه اتفاقا هر کی باشه میره بهش حق بده خودتو بزار جای اون دعوای تو و مادرشوهرته ب اون چ ربطی داره ک مادرشو ول کنه؟ من اگه بودم همراش میرفتم هم علاقش بیشتر میشد هم احترامش هم شاید مادرشوهرم شرمنده بشه هم اینکه کلا زن و شوهر نباید تنهایی جایی برن هرجا هستن باهم باشن

❤️My only wealth is your eyes