1265
1273

هفته پیش سر یه موضوعی که حق کاملا با من بود با مادر شوهرم دعوام شد خلاصه گذشت و هنوز باهاش حرف نمیزنم جالبه اونم حق به جانب رفتار میکنه و شوهرم در ظاهر طرف منه ولی رفتاراش نشون میده ک طرف اونه 😐😐 صبح هم گفت میرم خونشون نهار و اونجا باشم منم خیلی بهم برخورد شوهرم نباید میرفت بلاخره من ازشون ناراحتم و دلمشکست این نشون میده ک ارزشی برا ناراحتی من قاعل نیست

تازه امروزم سالگرد ازدواجمونه میخواستم حسابی سوپرایزش کنم ولی اون حتی یادش نیس ک سالگرد ازدواجمونه.ولی الان پشیمون شدم نمیخوام کیک اینا بگیرم از دستش خیلی ناراحتم. به نظرتون چیکار کنم ک شرمندش کنم.که اشتباهش و بفهمه .

سالگرد بگیر و سوپرایزش کن و تو ارامش بهش بگو که نباید میرفت اونجا تا شرمنده بشه

اگه دهنتو ببندی و احمق جلوه بدی،بهتر از اینه که دهنتو وا کنی و شک و شبهه ای ازین بابت باقی نذاری،  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

صبر کن ببین همسرت سالگرد چکار میکنه اگر کاری کنی و قدرشناس نباشه خیلی دلت میسوزه

زندگی زیباست 💜هرروزت را در لحظه حال زندگی کن و بخاطر انچه هستی سپاسگزار باش. اینگونه که بنگری تمام هستی باتوهمراه می شود 
1279

سالگرد ازدواجت رو عاااالیییی برگزار کن

مردها با محبت دلشون نرم میشه

البته باید حق بدی که اونم مادرشه و حق داره بره خونشون و حتی ناهار بمونه

به کانالم سر بزنید @red_carpet_mezon ارسال رایگان پوشاک زنانه شیک و خاص

میدونم چی میگی عزیزم ..حق با توئه ولی هرچی باشه نمیشه با مادرش قهر کنه..ولی در مورد سالگردتون ک فراموش کرده حق با شماس امروزو باید پیشت میموند ..توئم عین خودش رفتار کن اگه براش بی اهمیته انقد

8
1167

کیک و همه چیزبخر برای شام اومدخونه بهش بگومن میخواستم امروزمامان اینا رودعوت کنم واسه جشن سالگردولی تورفتی دیگه ناراحت شدم دیگه  یه جشن دونفره گرفتم واسه شب 

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!

تو عم باید حاظر میشدی همراش میرفتی هرچی بوده انقد کشش ندین ابنجوری پیش شوهرتم احترامت بیشتر میشد

از کجا میدونی یادش نیست؟ شاید اونم شب برات برنامه داره و میخواد سوپرایزت کنه

همین ک تو کیک درست کنی و ی جشن کوچیک دونفره بگیرین شرمندش میکنی نه اینکه اومد خونه باش سرسنگین باشی و غر بزنی چرا یادت نبود

من یجا خوندم اینکه مردا مناسباتو یادشون نیس نشونه بی احساسیشون ندونین مشغلشون زیاده یا هرچیزی

حالا برو و خانومانه رفتار کن

❤️My only wealth is your eyes
1252