2703
2553
عنوان

زودترین زمانی ک بی بی چک جواب میده کی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26789 بازدید | 72 پست
جدی میگین؟تاثیر میذاره رو بچه؟

جدی میگم.تو حتی وقتی که بچت بدنیا بیاد بخوای شیر بدی نباید روزه بگیری چون اون بچه به ویتامینای بیشتری احتیاج داره که داخل شیر مادرباید باشه

همه کسم دخترم❤
من دوروز قبل تاخیر مثبت شدم  با بیبی چک ولی دومین روز تاخیر ازمایش دادم

از کی میشه آزمایش داد؟

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم اقدام بارداری کردم ولی هیچعلامتی ندارم از 17 این ماه تا 27 اقدام داشتم ولی یک روز دو روز ...

عزیزم زیاد رو علائم تمرکز نکن یکی ممکنه علائم داشته باشه یکی ممکنه نداشته باشه

همه کسم دخترم❤
جدی میگم.تو حتی وقتی که بچت بدنیا بیاد بخوای شیر بدی نباید روزه بگیری چون اون بچه به ویتامینای بیشتر ...

مرسی از فردا نمیگیرم

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
2456
2714
بچه ها منم اقدام بارداری کردم ولی هیچعلامتی ندارم از 17 این ماه تا 27 اقدام داشتم ولی یک روز دو روز ...

انشالله بارداری گلم 

خیلیا اینجا میگن علامت نداشتن

مال من همون روز موعدم مثبت شد

خدا جونم امشب یه نیم نگاهی به زندگی هرکسی که این پست رو میخونه بکن از اون نگاه هایی که زندگیمونو از این رو به اون رو کنه آرامشی از جنس خودت 🤗🙏.الهی آمین          خدایا هزار بار شکرت.                  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
از موعدت گذشته یا نه؟؟

نه یه هفته پیش اقدام داشتم هنوز یازده روز ب موعدم مونده 

2706