2737
2734
عنوان

زودترین زمانی ک بی بی چک جواب میده کی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27334 بازدید | 72 پست

رو خودش نوشته از روز پریودیت که میباس میشدی و نشدی

۱۴ روز بعدش🙁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای مبارکه عزیزم منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه  نمیدونم شایدم برای روزه ...

ممنون

البته هاله اش خیلی ریز بود

ب سختی قابل مشاهده بود

حالا فردا موعدمه. توکل ب خدا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من كه پريود شدم نياز به بى بى چك نشد  من كه از اين دنيا خسته شدم ديگه واقعا چرا خدا منو دوست ن ...

نا امید نشو گلم انشالله خدا یه نی نی خوشگل بهت میده

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
چه دلیلی داره اقدام داشتی و روزه گرفتی

وا خب ی ماه روزه نگیره ک معلوم هست یا نیست ک بچه دار میشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
بله

مرسی عزیز

چه دلیلی داره اقدام داشتی و روزه گرفتی

ینی ضرر داره؟ شوهرم میگه نگیرا

ولی من گفتم هنوز ک تشکیل نشده آسیب نمیبینه 

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
ینی ضرر داره؟ شوهرم میگه نگیرا ولی من گفتم هنوز ک تشکیل نشده آسیب نمیبینه 

خب به نظرم اگه باردار باشی اون بچه نیاز داره که تقویت بشه نه اینکه گرسنگی بکشه

همه کسم دخترم❤
خب وقتی اقدام داشته باید چیزایی بخوره که مقوی باشه شاید باردار بود اون چه گناهی کرده

جدی میگین؟تاثیر میذاره رو بچه؟

2706