2410
2553

سلام 

یه هفته پیش اقدام داشتم 

الان خیلی ذوق دارم بدونم کی میتونم بی بی بزنم؟

میشه بگید براشما کی جواب داد؟

علایم اولیه اش چیه؟

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام

من ده روز پیش اقدام داشتم

دیروز بی بی گذاشتم

ی هاله خیلییییی ریز اومده بود

اما علایم دارما

از روز چهارم پنجم سینه هام شروع کردن درد گرفتن و...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2714
چقد عجله داری حداقل تا یک هفته قبل پری صبر کن بعد بی بی بزن

خیلی ذوق دارم اخه

زچشمت چشم آن دارم که ازچشمم نیاندازد  به چشمانی که چشمانم به چشمان تو می نازد  زکات چشم؛چشمی سوی ما کن   که چشمم را به جز چشمت دگر چشمی نمیسازد  
خیلی ذوق دارم اخه

میفهمم چی میگی

منم داشتم دیوونه میشدم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
سلام من ده روز پیش اقدام داشتم دیروز بی بی گذاشتم ی هاله خیلییییی ریز اومده بود اما علایم دارما ...

وای مبارکه عزیزم

منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه 

نمیدونم شایدم برای روزه گرفتن باشه

میگم آزمایش بارداری رو همه آزمایشگاه ها میگیرن؟

2706