1803
1793

سلام 

یه هفته پیش اقدام داشتم 

الان خیلی ذوق دارم بدونم کی میتونم بی بی بزنم؟

میشه بگید براشما کی جواب داد؟

علایم اولیه اش چیه؟

خدایا شکرت

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

دو سه روز مونده به پریود جواب میده

گروه زرد 💛💛💛وزن اولیه ۷۹/۷۰۰ 🤪وزن هدف ۵۸😎وزن فعلی ۷۰/۸۰۰تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۱/۲۴ 💕استاد تغییر باشیم ...نه قربانی تقدیر💕
1805

سلام

من ده روز پیش اقدام داشتم

دیروز بی بی گذاشتم

ی هاله خیلییییی ریز اومده بود

اما علایم دارما

از روز چهارم پنجم سینه هام شروع کردن درد گرفتن و...

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن
خیلی ذوق دارم اخه

میفهمم چی میگی

منم داشتم دیوونه میشدم

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن
1783
سلام من ده روز پیش اقدام داشتم دیروز بی بی گذاشتم ی هاله خیلییییی ریز اومده بود اما علایم دارما ...

وای مبارکه عزیزم

منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه 

نمیدونم شایدم برای روزه گرفتن باشه

خدایا شکرت

میگم آزمایش بارداری رو همه آزمایشگاه ها میگیرن؟

1794

رو خودش نوشته از روز پریودیت که میباس میشدی و نشدی

۱۴ روز بعدش🙁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      
وای مبارکه عزیزم منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه  نمیدونم شایدم برای روزه ...

ممنون

البته هاله اش خیلی ریز بود

ب سختی قابل مشاهده بود

حالا فردا موعدمه. توکل ب خدا

1718