1421
1389

سلام 

یه هفته پیش اقدام داشتم 

الان خیلی ذوق دارم بدونم کی میتونم بی بی بزنم؟

میشه بگید براشما کی جواب داد؟

علایم اولیه اش چیه؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401

سلام

من ده روز پیش اقدام داشتم

دیروز بی بی گذاشتم

ی هاله خیلییییی ریز اومده بود

اما علایم دارما

از روز چهارم پنجم سینه هام شروع کردن درد گرفتن و...

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
خیلی ذوق دارم اخه

میفهمم چی میگی

منم داشتم دیوونه میشدم

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1432
سلام من ده روز پیش اقدام داشتم دیروز بی بی گذاشتم ی هاله خیلییییی ریز اومده بود اما علایم دارما ...

وای مبارکه عزیزم

منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه 

نمیدونم شایدم برای روزه گرفتن باشه

میگم آزمایش بارداری رو همه آزمایشگاه ها میگیرن؟

1390

رو خودش نوشته از روز پریودیت که میباس میشدی و نشدی

۱۴ روز بعدش🙁

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      
وای مبارکه عزیزم منم سرگیجه و حالت تهوع دارم یکم سینه هام درد میکنه  نمیدونم شایدم برای روزه ...

ممنون

البته هاله اش خیلی ریز بود

ب سختی قابل مشاهده بود

حالا فردا موعدمه. توکل ب خدا

1339