2733
2734

هیچی میری اونجا از این نخ سبزا گره میزنی واسه حاجتت

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشین تو خونه دو رکعت نماز حاجت بخون از خود خدا بخاه.ان شالله حاجت روا بشی برا ماهم دعا کن.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2731
ب خدا دخيل ببند  نصف امامزاده ها.....

👍

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

یا امام زاده درحال ساخت😱😱😱😱

این چه حرفیه نامسلمون😁😁😁😁😁😁😁

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

اومدی از حموم 😁

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
من نبودم ننه مريم بود😂😂😂

😂😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
بعد گره میمونه همینطوری؟بقیه میان بازش میکنن؟

نه باز نمیکنن چرا باز کنن

اره.

والا من دقیق نمیدونم میگن حاجتت بگیری گره باز میشه خودش😐🙁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

میخوای خدا رو ول کنی خدا نکرده بت پرست بشی

نخ و سنگ و اجر  ول کن از خدا بخواه

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

اخه دیروز امامزاده بودم دیدم کلی نخ و تسبیح بستن.قبلا هم دیده بودم ولی دیروز خیلی زیاد بود.منم تا الان برام مهم نبود که اصلا چرا اینکارو میکنن.تو گوگلم سرچ کردم فقط زده بود بستن نخ و تسبیح و...دقیق نبود.گفتم اینجام بپرسم ببینم دقیقا یعنی چی؟

که الان فهمیدم خوب نیست دیگه.باید توکل به خدا بکنم.برام دعا کنید

2706