1428
1411

هیچی میری اونجا از این نخ سبزا گره میزنی واسه حاجتت

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

ب خدا دخيل ببند  نصف امامزاده ها.....

👍

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
1401
ب خدا دخيل ببند  نصف امامزاده ها.....

یا امام زاده درحال ساخت😱😱😱😱

این چه حرفیه نامسلمون😁😁😁😁😁😁😁

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1376
بعد گره میمونه همینطوری؟بقیه میان بازش میکنن؟

نه باز نمیکنن چرا باز کنن

اره.

والا من دقیق نمیدونم میگن حاجتت بگیری گره باز میشه خودش😐🙁

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      

میخوای خدا رو ول کنی خدا نکرده بت پرست بشی

نخ و سنگ و اجر  ول کن از خدا بخواه

پسر کوچولوم میدونی واسه اینکه خدا تو رو ب ما بده من و بابا چه روزهای سختی داشتیم اما هردومون امیدمون به خدا از دست ندادیم.عزیزم الانم تو رو ب خدا میسپاریم .سلامت باشی و سلامت پیش ما بیایی

اخه دیروز امامزاده بودم دیدم کلی نخ و تسبیح بستن.قبلا هم دیده بودم ولی دیروز خیلی زیاد بود.منم تا الان برام مهم نبود که اصلا چرا اینکارو میکنن.تو گوگلم سرچ کردم فقط زده بود بستن نخ و تسبیح و...دقیق نبود.گفتم اینجام بپرسم ببینم دقیقا یعنی چی؟

که الان فهمیدم خوب نیست دیگه.باید توکل به خدا بکنم.برام دعا کنید

1427