1421
1411

بکُش دل ❤را...شهامت کن،مرا از غصه راحت کن **** شدم انگشت نمای خلق...مرا تو،درسِ عبرت کن...***** بکن حرفِ مرا باور...نیابی از من عاشق تر************ نمی ترسم من از اقرار...گذشت آب از سرم دیگر💔💜

الان سكته ميكنن😂

ببينم تو رو سرتو بگير بالا كوه كه خم نميشه:) نبينم سرت پايين باشه درسته همه چي اونطوري كه ميخواستي نشد درسته به هر دري زدي تهش بن بست بود ولي تو ديگه بيخيال نشو ميدونم كم اوردي ولي قوي باش زندگي كه نميتونه باهمه خوب باشه ي روزيم خسته ميشه ميكشه كنار فقط سرتو خم نكن كه كوه خم نميشه:)

دچار شکست عشقی شدن ک😂

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

زنشم مث خودش بی نمکه

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖
1432

سمندونه بدون گریم 😂

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

من چرا دوسش ندارم 😢😢😢 من عاشق گلزارم هنوز😂😂

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 

فک کردم اریا استارکو میگی😂😂

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
1394

هههههههه

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کشته مرده های سیدبشیر هم برن اونجا 😁😁😁

یه تاپیک دیگه بزنین 😁

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1387

چرابایدکشته مرده این باشن چه تیپ وقیافه خاصی داره؟ملت چه الافن

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.

بابا چی داره این اریا اخه..منکر اینکه جذابه نیستم ولی اخه کشته مرده!!!؟ هزارتا تاپیک هست راجبش!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
1391