2733
2739
عنوان

تاپیک امیر۱۳۵۱ که شوهرش نمیذاشت کارتون ببینه چرا تتیل شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست

اتفاقا من الان داشتم دنبالش میگشتم 

نمیدونم چرا به عنواناش که نگاه کردم همه همینطوری بودن 

همش لینک معرفی میکرد انگار 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خبر ندارم اومدم براش بنویسم دیدم تتیله قط کاربریم شده

یعنی مثلا می خواست تام و جری ببینه شوهرش میگفت نه نمیشه تو دیگه بزرگ شدی به فکر زندگیمون باش🤔

یا مثلا میگفت ضعیفه پاشو چایی بزار این مسخره بازیا چیه 

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

منم موقعي كه ازدواج كرده بودم كارتون ميديدم شوهر سابقم نميذاشت خيلي دعواي بزرگي راه مينداخت سر كارتون ، حالا كارتون كه ميگم منظورم از اين كودكانه ها نيستا ، انيميشن بود مثلا سيندرلا و اينا

2728
واسه همه پیگیریات مرسی😂😁

😀😀😀😀 علافیه دیگه خواهر

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
منم موقعي كه ازدواج كرده بودم كارتون ميديدم شوهر سابقم نميذاشت خيلي دعواي بزرگي راه مينداخت سر كارتو ...

امینِ نازنین من عاشق کارتونه

قبل از اینکه بره سرکار کارتونشو میبینه بعد میره سرکار 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
یعنی مثلا می خواست تام و جری ببینه شوهرش میگفت نه نمیشه تو دیگه بزرگ شدی به فکر زندگیمون باش🤔 یا م ...

اخه ربطی به عقل نیست همسر من واقعا ۲۰ سال هم از سنش عاقلتره ولی کارتون دوز

😀😀😀😀 علافیه دیگه خواهر

😂

من از صبح بیکارم کف کردم

مثلا محل کارمو عوض کردم گفتم اینجا کار بیشتره ولی انگار کل مملکت پشه پرونیه چشمام درد گرفت انقدر به گوشی زل زدم

2738
امینِ نازنین من عاشق کارتونه قبل از اینکه بره سرکار کارتونشو میبینه بعد میره سرکار 

شوهرخاله منم پليسه سن داره هاصبح به صبح تام وجري ميبينه  تازه باصداي بلندميخنده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
😂 من از صبح بیکارم کف کردم مثلا محل کارمو عوض کردم گفتم اینجا کار بیشتره ولی انگار کل مملکت پشه پ ...

دقیقان مملکت پشه پرونیه شرکت ما امروز تلفناش قطع شده چون پول نداشتن قبض بدن

😂 من از صبح بیکارم کف کردم مثلا محل کارمو عوض کردم گفتم اینجا کار بیشتره ولی انگار کل مملکت پشه پ ...

باگوشي نيابالب تاپ بيا اينجوري كورميشيم كه  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
شوهرخاله منم پليسه سن داره هاصبح به صبح تام وجري ميبينه   تازه باصداي بلندميخنده

ای ننهههههه قشنگ این صحنه ها برام آشناس تازه میخنده به منم نگاه میکنه

2706