1270
1273

فقط lost ن ن فقط prison break

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

عاشقانه س؟؟

چن قسمته؟

در حد پسران فراتر از گل هس؟😂

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸
1258
فقط lost

اوووف😑😑

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸

فک کردم یوزارسیف یا حداقل مختارنامه رو میگی 😁😁😁

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅
1281
اصلا با پسران فراتر از گل قابل مقايسه نيست خيلي بهتره  اره عاشقانست ٢٠ قسمت

اااا جدی

ی زمان همه میگفتن هیچی ب پای اون نمیرسه

1226
1280