1265
1273

من یه همکاری دارم چهار سال منو با تمام شرایطی که دارم میخواد من ازش متنفرم. یعنی اصلا نگاش نمیکنن اینقدر ازش متنفرم . به نظرتون گه ازدواج کنیم بعد عقد مهرش به دلم میشینه؟

کجــــــایــــــی ای دوای درد . یــــــــــــــــا حـــــضرت عـــــشق یا ابـا الــفــضـــــل الــعـبـاس (ع)  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

خیر

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 

نه😐

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.
1281

نهه😐 اگر میخواس بشینه تا حالا نشسته بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

مگه مجبوری بهش شوهر کنی؟؟؟؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏
1226

نه مگه قراره با عقد چه اتفاق خاصی بیافته

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  
1220