1147
1273

دنبال یهدکتر زنان خوبم برای سزارین تو بیمارستان آتیه یا بهمن... ماه شیشم فهمیدم دکترم احتمال زیاد سزارین نمیکنه براهمین میخام دکترمو عوض کنم زودتر ولی واقع نمیدونم پیش کی برم تو نت سرچ کردم خیلی عارفی نوشته بودن ولی نمیخام برم پیش عارفی کسیو میشناسید ک خوب باشه خوب عمل کنه جای عملم خیلی معلوم نباشه

نمیدونم

فقد بگم بهمن بهتره

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1279

دکتر اشرف معینی که دکترخودم بود البته برای سز پیشش نرفتم چون میخواستم دولتی برم میدونم آتیه هست،خیییلی دکتر باتجربه ومتبحری هست

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
مرسی واقعا؟ خودم فک میکردم آتیه بهتره

اره ما خیییلی مورد داشتیم تو فامیل

اتیه هم بودن

ولی بهمن بهتره

محیط و پرسنل و ...

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸
1274
1257
اتیه بهترینه اونجا دکتری پیدا کن

مرسی عزیزم الان پزشکم تو آتیه عمل میکنه همه میگن همین پزشکم از بقیه بهتره تنها مشکلم همینه ک فک میکنم سزارین نمیکنه و میترسم یهو ماه اخر بهم بگه طبیعی دستم تو پوشت گردو بمونه

1252