2737
2734
عنوان

...کفـــاره گـــناهان مــومن...

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 31 پست
ما که مومن نیستیم اونجوری که تو حدیث منظورشونه مومن کیه اصلا؟

مومن یعنی ماها ان شاءالله ک اهل بیت ع رو قبول داریم حرام و حلال خدارو قبول داریم و از حدود الهی تجاوز نمیکنیم ولی خب گاهی لغزش هایی داریم ک ب این وسیله ان شاءالله پاک میشیم😊

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم خوبی باشیم بدبخت شیم میگن هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند ادم بدی باشیم میگن ...

دقیقا همینه

همه تو زندگیاشون مشکل هست.

منتها مشکلات یکی میشه کفاره گناهانش

مشکلات یکی میشه عامل سنگینتر شدن بار گناهش برای پس دادن تقاص بزرگتر تو اخرت

مشکلات یکی هم میشه آزمون صبرش و کسب ثواب 

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2731
بالاخره ادمی دیدیم که خیلی گرفتاره و مشکلات بی شماری داره طبق این احادیث بگیم. ادمی خوبیه که خدا امت ...

پست زیر کامنتت رو بخون

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
فکر کنم یه آیه هست که می‌گه ما انسان را در سختی آفریدیم.‌‌‌..

لقد خلقنا الانسان فی کبد

2738
دقیقا همینه همه تو زندگیاشون مشکل هست. منتها مشکلات یکی میشه کفاره گناهانش مشکلات یکی میشه ...

بودا میگه انسان زاییدهء رنجه

شما با سختی کشیدنه که روحت جلا پیدا میکنه 

این حرفها کفاره و تاوان و آزمون عامه پسنده و مردم بیشتر خوششون میاد

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
بودا میگه انسان زاییدهء رنجه شما با سختی کشیدنه که روحت جلا پیدا میکنه  این حرفها کفاره و ...

عزیزم شما حرف بودا رو قبول میکنی

اونوقت حرف خدا و پیغمبرش رو میگی عامه پسنده؟!

عزیزم شما حرف بودا رو قبول میکنی اونوقت حرف خدا و پیغمبرش رو میگی عامه پسنده؟!

عزیزم برای شما چه فرقی میکنه که من چیو قبول کنم و چیو قبول نکنم☺

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
عزیزم برای شما چه فرقی میکنه که من چیو قبول کنم و چیو قبول نکنم☺

برای من فرقی نداشت، چون ریپلایم کردی، جواب دادم عزیزم

موفق باشی

مومن یعنی ماها ان شاءالله ک اهل بیت ع رو قبول داریم حرام و حلال خدارو قبول داریم و از حدود الهی تجاو ...

ممنون از تاپیکی که گذاشتی امیدوارم تاثیرش رو بزاره😍😍😍

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2706