2703
2553
عنوان

غلبه بر تنبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 28 پست

باید به یکی بسپاری نی هولت بده سمت کار کردن.

مثلا من نامزدم صبحا ساعت چهار پنج میاد بریم پیاده روی بعد میرم مدرسه البته الان امتحاناعه کمتر میریم .

دوش آب سرد خیلی جواب میده انرژیت زیاد میشه بعد من شنیدم اگ وقتی از تخت پا میشی رو تختیو مرتب کنی تاثیر داره چون کمتر به خودت اجازه میدی لم بدی روش.و ایمکه یه قانون هس به اسم قانون پنج ثانیه ینی وقتی تصمیم میگیری یه کاری انجام بدی راجبش فکر نکنی ک تنبل شی تو پنج ثانیه به خودت وقت میدی تا اون کارو شروع کنی

سعی کنید تو غذاهاتون ادویه جات استفاده کنید.مصرف لبنیات رو کم کنید.خرما بخورید.چایی نبات هم خوبه. م ...

تازگی خرما رو اضافه کردم فقط.دلیلشم اینه تو روابط سرد شدم.اینم رو مخمه.اینجوری نبودم قبلا.با همسرمم خیلی خوبیم باهم و راضی ام‌ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر منم تنبل نیستی .احتمال زیاد کم خونی یا یه فاکتور خونیت کمه .صبح ناشتا ۵ تا خرما بخور.روزی چند ...

ناشتا خرما بخورم قند خونم زیادی بالا نمیره؟اما باید بهر حال اینا رو در روز استفاده کنم.کسل شدم‌جدیدا.تو رابطه هم سرد شدم خیلی ناراحتم میکنه

تازگی خرما رو اضافه کردم فقط.دلیلشم اینه تو روابط سرد شدم.اینم رو مخمه.اینجوری نبودم قبلا.با همسرمم ...

بله سردی رو همه چی اثر میزاره.

شمالبنیات رو حذف کن.سیب زمینی کمتر بخور اگرم خوردی حتما آویشن استفاده کن.

تو اینترنت سرچ کنید غذاهای طبع گرم وسرد واستون میاره.

ان شالله باد چند وقت بهتر میشین.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2456
ناشتا خرما بخورم قند خونم زیادی بالا نمیره؟اما باید بهر حال اینا رو در روز استفاده کنم.کسل شدم‌جدیدا ...

نه خرما قندش طبیعیه .اتفاقا میل جنسی رو هم زیاد میکنه.گرمی زیاد بخور

2714
از صب میخوام برم کلاس ثبت نام کنم هنوز همت نکردم.یه کاری ام همسرم بهم سپرده هی عقبش میندازم‌.وای چقد ...

منم قراره خونم مهمون بیاد چند رو قبل دوشنیه بیان ک خونه رو تمیز کنم ولی فردا دوشنیه هستا من هنو تکون نخوردم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂