2737
2734
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۵ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 4035 بازدید | 73 پست
چقد بدهکاری دارید؟خونه و ماشین و شغل ثابت دارید؟

فقط خونه...که اونم قسط داره...اصلا الان امکان بارداری نیست آخه...خودمدن با ماهی ۴۰۰ داریم زندگی میکنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😀چه باحال بچه هاتون باهم خوبن؟چندسالشونه

روز زایمان من مامانم متوجه شد سه ماه حامله ست. متاسفانه سقط کرد

خدایا شکرت 🙏🙏🙏چشم بد به دور که هم جانی و جانانی👨‍👩‍👧‍👦
2738
برو ببین چقدر تخمک داری اگر نرماله که جای نگرانی نیست وگرنه چند تا از تخمکهاتو فریز کن که اگه خواستی ...

باچه تستی میزان تخمک معلوم میشه؟

برا دخترام میشه یا فقط باید زن باشی؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیزم الان اکثرابچه اول یادومشونو ۳۵سال به بالابدنیامیارن استرس بدترین چیزه به اینچیزافکرنکن

اول با دوم فرق میکنه

دکتر به من گفت باید بچه اولت قبل از 35 سالگی بغلت باشه دوم رو خیلی حساس نیستن

اما خب باید شرایط ادم هم اجازه بده

من خودم فعلا تا یکسال اینده موقعیتش رو نداریم 

در کل هم بنظرم باید یه مقدار از زندگی بگذره ادم ببینه طرفش ارزش داره باهاش بمونه بعد یه بچه رو بدبخت کنه

تازه با فرض اینکه باهمم بمونن معمولا اول زندگی تا اخلاقا و فرهنگ های هم دستشون بیاد یکم تنش تو زندگیا هست که اگه تنها باشن خیلی بهتر حل میشه تا با یه بچه و مشکلاتی که بهمراهش میاد

فقط خونه...که اونم قسط داره...اصلا الان امکان بارداری نیست آخه...خودمدن با ماهی ۴۰۰ داریم زندگی میکن ...

بله عزیزم شرایطتون سخته تا دوسال دیگه چی قسطهاتون سبک میش؟اگه بشه و کاربهتر پیدا کنید خوبه خودت تو این دوسال نمیتونی بری سرکار جمع کنی؟

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2706