2726
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۵ سال

4035 بازدید | 73 پست

سلام بچه ها...کمکم کنید لطفا...استرس شدید گرفتم...من ۳۶ سالم تمامه و به تازگی ازدواج کردم..به دلیل پاره ای از مشکلات دیر ازدواج کردم...الانم که ازدواج کردم امکان بارداری ندارم...به دلیل بدهکاری های زیاد شوهرم که ازم پنهان کرده بود...خیلی ناراحتم..میترسم که هیچ وقت نتونم باردارشم یا یه بچه سالم به دنیا بیارم..این کلی استرس بهم میده...میشه لطفا از تجربیات خودتون یا اطرافیانتون اگه که در این مورد چیزی میدونید بهم بگید..و شما بودین تو این شرایط چیکار میکردین؟؟؟اینم بگم که خیلی بچه ها رو دوست دارم و ازشون انرژی میگیرم

برو ببین چقدر تخمک داری اگر نرماله که جای نگرانی نیست وگرنه چند تا از تخمکهاتو فریز کن که اگه خواستی بتونی ازش استفاده کنی حتی تا ده سال دیگه ام میتونی تخمک فریز شده ات رو استفاده کنی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من زن پسر داییم39 سالگی باردار شد. الان بچش 1 سالشه.  استرس نداشته باش

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706