1265
1254
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۵ سال

668 بازدید | 70 پست

سلام بچه ها...کمکم کنید لطفا...استرس شدید گرفتم...من ۳۶ سالم تمامه و به تازگی ازدواج کردم..به دلیل پاره ای از مشکلات دیر ازدواج کردم...الانم که ازدواج کردم امکان بارداری ندارم...به دلیل بدهکاری های زیاد شوهرم که ازم پنهان کرده بود...خیلی ناراحتم..میترسم که هیچ وقت نتونم باردارشم یا یه بچه سالم به دنیا بیارم..این کلی استرس بهم میده...میشه لطفا از تجربیات خودتون یا اطرافیانتون اگه که در این مورد چیزی میدونید بهم بگید..و شما بودین تو این شرایط چیکار میکردین؟؟؟اینم بگم که خیلی بچه ها رو دوست دارم و ازشون انرژی میگیرم

اصلا به هیچ وجه دیگه به تاخیر نندازین بارداریو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

برو ببین چقدر تخمک داری اگر نرماله که جای نگرانی نیست وگرنه چند تا از تخمکهاتو فریز کن که اگه خواستی بتونی ازش استفاده کنی حتی تا ده سال دیگه ام میتونی تخمک فریز شده ات رو استفاده کنی 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

عزیزم 😔 چه شرایط سختی 😣

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅

من زن پسر داییم39 سالگی باردار شد. الان بچش 1 سالشه.  استرس نداشته باش

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1274
1226

میشه چرا نشه

آدمی ک شانس داشته باشه شصت سالگی هم باردار میشه.مادربزرگ شوهرم باعروساش حامله میشده.آخریشم تو پنجاه سالگی زاییده

برو آزمایش ذخیره تخمدان بده ببین چقدر داری

💕برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟💕
1241