1421
1389
عنوان

اسنتخاب اسم

157 بازدید | 29 پست

سلام دوستان ..باردار هستم دختراولم‌اسمش فاطمه هستش بارداری دومم دخترهستش اولی بنا بردلایلی فاطمه گزاشتم دومی رو نمیخوام ائمه یا مدهبی باشه میخوام یکم مدرن تر باشه ازطرفی هم دوس دارم به اسم فاطمه بیاد یجورایی مچ باشن لطفا راهنماییم کنین

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
2
100%
۲
0
0%
۳
0
0%
۴
0
0%

فاطیما

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

فرناز

فرنيا

ببينم تو رو سرتو بگير بالا كوه كه خم نميشه:) نبينم سرت پايين باشه درسته همه چي اونطوري كه ميخواستي نشد درسته به هر دري زدي تهش بن بست بود ولي تو ديگه بيخيال نشو ميدونم كم اوردي ولي قوي باش زندگي كه نميتونه باهمه خوب باشه ي روزيم خسته ميشه ميكشه كنار فقط سرتو خم نكن كه كوه خم نميشه:)

هانیه 

حلما 

سلما 

فائزه 

آتنه 

حدیث

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
1444
1427

من بچه ندارم درواقع شوهر ندارم که بچع داشته باشم  ولی دوس دارم اسم دخترمو بزارم دلارام  خیلی بهم ارامش میده 

دلسا  جانان   ترمه   شیدا   هم قشنگن که وقتی بچه بزرگ شد هم براش جذاب باشن

1339