1265
1273

امشب میخوام داستان بخشی از زندگیمو براتون بگم. لطفا اگر علاقه دارید بذارید تو علاقمندیهاتون و شب بیاید بخونید. البته تاپیک جدید میزنم برای سرگذشتم. خوشحال میشم همراهیم کنید امشب.

یه داستان کمی تا قسمتی عجیب. 

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم الیس در سرزمین عجایب ندید  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

پس سرگذشتتم با داستانت بذار چون بعدا دیگه پیدات نمیکنیم

خدایا یعنی زندگی منم یه روزی درست میشه یا تا آخر همینطوره؟ لطفا هرکی امضای منو دید تو دلش از خدا بخواد زندگی منم خوب بشه، ممنونم
1274
یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم الیس در سرزمین عجایب ندید    

بله دقیقا. و علتشم اینه که اطرافیانمون نمیان از زندگیشون برامون بگن. شاید همونایی که داریم کنارشون زندگی میکنیم داستانهایی عجیبتر از اینجا داشته باشن ولی به ماها نگفتن. مثل من که به هیچ کس نگفتم چی بهم گذشته. و هیچ کس از اطرافیانم‌ حتی فکرشم نمیکنه.

ضمن اینکه این جبهه گیریتون برام خوشایند نبود. 

داستانها جدا از زندگی آدمها نیستن.

غلاغ عزیز خوبه که میخوای همه جا شوخی کنی و بقیه رو به خنده بندازی ولی سعی کن این خصلتتو کمتر کنی. خی ...

شوخي نبود ميگم تبليغ كردي تكرارم داره يانه 

خب همون شب ميگفتي😐

روزي غلاغ از كنار جواني گذشت ،گذشت كردن از صفات بارز غلاغ بود😂
1257
شوخي نبود ميگم تبليغ كردي تكرارم داره يانه  خب همون شب ميگفتي😐

ممکنه کسایی که الان هستن شب نباشن. گفتم اطلاع بدم شاید علاقه داشته باشن دنبال کنن امشب. فکر نمیکنم خیلی کار عجیبی کرده باشم عزیز.

ممکنه کسایی که الان هستن شب نباشن. گفتم اطلاع بدم شاید علاقه داشته باشن دنبال کنن امشب. فکر نمیکنم خ ...

نيم ساعت قبل از تاپيك اصليم خبر بده. مرسي

روزي غلاغ از كنار جواني گذشت ،گذشت كردن از صفات بارز غلاغ بود😂
بله دقیقا. و علتشم اینه که اطرافیانمون نمیان از زندگیشون برامون بگن. شاید همونایی که داریم کنارشون ز ...

حرفتون کاملا درسته خودمنم داستان زندگیم خیلی عجیبه جوری که حتی مامانمم خبر نداره

1280