2726

حسود نیستما اما تازگیا با خودم میگم منم باید میرفتم سرکار خودش و شوهرش رو هم نزدیک هفت هشت تومن درآمد دارن شوهر من زیر دو تومن خدا را شکر میگذرونیم سخته ولی میگذره حالا خواهرم انقد میناله و غر میزنه و حرص میخوره که وای وام داریم و خرج زندگی زیاده و چه چه پس من چی بگم خیلی زن بدی هستم انقد طماع و پول دوسته بازم دنبال کاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکسی باید قانع باشه. هرچقد بیشتر داشته باشی حریص تر میشی و ارامش از خودت دور تر میکنی و همش حرص مال دنیا میخوری

تورو خدا ناراحت نشی ها...

منظورم خواهر شما نیستش . کلی گفتم

به نظرم مقدار پول مهم نیست 

برکتش مهمه 

شاید پول شما با برکت تر از خواهرتون باشه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

نمیدونم شاید حرف شوهرم درسته ک میگه مهم اینه ک بدهی نداشته باشی و محتاج کسی نباشی اوناییم ک میبینی سگ دو میزنن گرفتاری شون بیشتره قسط و بدهی و چک و ... باز من میگم واس زندگی شون تلاش میکنن همینجور قانع باشی پیشرفت نمیکنی

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
به نظرم مقدار پول مهم نیست  برکتش مهمه  شاید پول شما با برکت تر از خواهرتون باشه

واقعا برکت مهمه من مهمونی میدم لباس خوب میپوشم تفریح و حتی خرید بیشتر نمیدونم شاید سرمایه گذاری میکنن ولی من چرا بلد نیستم غر بزنم و بنالم 

خب غر بزنه و ناله کن . ربطش به بی تفاوتی شما چیه. حقوقش بالاست و دنبال کار میگرده باز چیکار به شما د ...

کاری نداره به من خودم دارم مقایسه میکنم یه لحظه امروز دیدم آروم و قرار نداره برا کار و پول با خودم گفتم این درسته یا من

2706