2726

نزدیکتونه؟؟؟

اگه نزدیک ک باید میومد 

اگه دوره موردی نیست

من داییمو عقد محضری کفتیم گفت باسه ولی نیومد جشن عقد و عروسیمم ب هیچ عنوان نیومد کارشو بهونه کرد منم کلا گذاشتمشون کنار 

من با دخترخالم با هم همسن بودیم من ک با شوهرم دوست شدم هی میگفت نمیاد بگیره و اینا وقتی شوهرم اومدخاستگاری گفت خانوادت قبول نمیکنن وقتی ازدواج کردیم تومراسم عقدم اخرین لحظه اومد گفت امتحان داشتم وقتی جشن کرفتمم کلا نیومد گفت نمیرسم بیام😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینکه یکی مهمونیتون نیومده رو گنده میکنید اصلا بدون دلیل دوس نداشته بیاد شماهم نرین دیگه چرا کشش میدین.والا من دخترخاله م مرد روز تشییع جنازه ش عروسیه دخترعموی شوهرم بود نرفتم الان سه ساله قهره خجالتم نمیکشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
چرا اینکه یکی مهمونیتون نیومده رو گنده میکنید اصلا بدون دلیل دوس نداشته بیاد شماهم نرین دیگه چرا کشش ...

چه بی منطق😕😕😕😕

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤

بیخیال عزیزم

خودت ر تو این چیزها درگیر نکن و تو دور باطل نیوفت

فقط اگه رابطه تون نزدیکا دیدیش بگو که ناراحت شدی و ازش توقع نداشتی

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون