1265
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

چیزی که عوض داره گله نداره،بیخییییالش

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

آخی

طفلی

ناراحت نشو و ناراحتش نکن

هرکی اومد قدمش رو چشم

نیومد سرش سلامت

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1315
چ ربطی داره من الان ۱۰کیلو چاق شدم بعد رمضون عروسی پسر عمومه بگم نمیام چاق شدم چ ربطی داره؟؟؟

خب بعضیا اعتماد ب نفسشون پایینه

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
1226

نزدیکتونه؟؟؟

اگه نزدیک ک باید میومد 

اگه دوره موردی نیست

من داییمو عقد محضری کفتیم گفت باسه ولی نیومد جشن عقد و عروسیمم ب هیچ عنوان نیومد کارشو بهونه کرد منم کلا گذاشتمشون کنار 

من با دخترخالم با هم همسن بودیم من ک با شوهرم دوست شدم هی میگفت نمیاد بگیره و اینا وقتی شوهرم اومدخاستگاری گفت خانوادت قبول نمیکنن وقتی ازدواج کردیم تومراسم عقدم اخرین لحظه اومد گفت امتحان داشتم وقتی جشن کرفتمم کلا نیومد گفت نمیرسم بیام😐

چرا اینکه یکی مهمونیتون نیومده رو گنده میکنید اصلا بدون دلیل دوس نداشته بیاد شماهم نرین دیگه چرا کشش میدین.والا من دخترخاله م مرد روز تشییع جنازه ش عروسیه دخترعموی شوهرم بود نرفتم الان سه ساله قهره خجالتم نمیکشه

1311