1735
1793

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

چ بی ربط

تو هم بگو آره خیلییی😐

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترک نیمچه نقاش 👩‍🎨به مقدار لازم عکاس 📸تا حدودی آشپز👩‍🍳😋 مبتکر غذا های من دراودیو اینک شمارش معکوس تا🎊🎈🎉 ۲۵ سالگییییییی 🎉🎊🎁🎈حالا جشن شادی شمع نگاه میکنم که واسم میچیکه چیکه چیکه میام کام همتونو شیرین میکنم میبرم کیک و تیکه تیکه🎉🎂😋😂😁 کیک مفتی نمیدما 🙄 کادوتو بیار کیک و بگیر😎😝سینگل امروز🙄مَرید فردا 😎در حال حاضر از شرایط ازدواج فقط انگشت حلقه و رفیقای مجلس گرم 💃کنمو دارم😐 😂یکی ام نداریم وقتی بهش میگیم 😢 وای چاق شدمممم😭😭😭 از پشت بغلمون کنه بگه غصه نخور عشقم 😍 عوضش من ازت😋 یه چند کیلو بیشتر دارم😌😂ای تُفففف 💦به شانس😐والا😂🤷‍♀️ تیکر لاغریمه ↩ قراره کلی لاغر بشم باز بشم همون دختر خوش هیکل 😋 منو اینجوری نبین ☹ من قبلا مانکنی بودم برا خودم😛😝😂تا اینکه کرونا اومد ☹ خوردیم به قرنطینه 😩 فوقع لا ماوقع 🙄😂 پس افتاد آنچه نباید می افتاد😫 ⬇️ وزن امروز ۱ مرداد 🍉۱۳۹۹ : ۷۶.۵۰۰ با قد ۱۷۳ cm  وزن قبل از کرونا😢۶۵k  و اماوزن هدف : ۶۳k😍😋🙆‍♀️ اوف اوف چه جیگری بشم من😋😂💃 یک عدد ☝️👀 چشم درشت مو مشکی🙋‍♀ سبزه نمکی🙆‍♀️یک عدد گل بانو😛 مدیر انجمن تپلا معاون انجمن زشتا😐✌کرونا اومده خونه نشینُم 😢 نمیتونُم عزیزامو ببینُم ☹😭یاحسین بوی محرمت میاد😔دلم داره پر میزنه واسه قدم زدن وسط بین الحرمینت 😢 کاش امسال هم زنده باشم محرمتو ببینم حسین جان بیا باهم یه قرار بذاریم قرارمونم این باشه👈 من اربعین امسال پیاده کربلا مهمان تو ...😍

چیزی که عوض داره گله نداره،بیخییییالش

♥️میخواهمت که خواستنی تر از هرکسی♥️     اقایون درخواست نفرستین گزارش میزنم براتون،اقایونی که لایک‌وریپ میکنین بنده رو؛حالم ب هم‌میخوره ازتون👎🏻👎🏻
1771
چ ربطی داره من الان ۱۰کیلو چاق شدم بعد رمضون عروسی پسر عمومه بگم نمیام چاق شدم چ ربطی داره؟؟؟

خب بعضیا اعتماد ب نفسشون پایینه

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
1800

نزدیکتونه؟؟؟

اگه نزدیک ک باید میومد 

اگه دوره موردی نیست

من داییمو عقد محضری کفتیم گفت باسه ولی نیومد جشن عقد و عروسیمم ب هیچ عنوان نیومد کارشو بهونه کرد منم کلا گذاشتمشون کنار 

من با دخترخالم با هم همسن بودیم من ک با شوهرم دوست شدم هی میگفت نمیاد بگیره و اینا وقتی شوهرم اومدخاستگاری گفت خانوادت قبول نمیکنن وقتی ازدواج کردیم تومراسم عقدم اخرین لحظه اومد گفت امتحان داشتم وقتی جشن کرفتمم کلا نیومد گفت نمیرسم بیام😐

چرا اینکه یکی مهمونیتون نیومده رو گنده میکنید اصلا بدون دلیل دوس نداشته بیاد شماهم نرین دیگه چرا کشش میدین.والا من دخترخاله م مرد روز تشییع جنازه ش عروسیه دخترعموی شوهرم بود نرفتم الان سه ساله قهره خجالتم نمیکشه

1651