2726

نه😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

تعریف کن🤔

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728

چیزی ندیدم تا حالا

فقط یکی بود چندسال پیش بهم میگفت شوهرت پول نداره وفلان چون ما عروسی نگرفتیم

الان فهمیدم دزدی کرده خانوم🙄

اما دلم میخواد به روش بیارم همین حرفشو درکنار دزدیش

میترسم خدا بذاره توکاسه م😁

پدرشوهر من خیلی تبعیض مالی قائل شده

نمبخام تعریف گنم چون اصلا حوصرشو ندارم

فقط بدونین نامردی رو در حق ما تموم کرد

خدا ازش نگذره

همم با زبون تلخش بارها دلمون رو شکست

من به خدا سپردمش

یكی من و بدبخت كرد الانم خیلی خوشبخت من كه همش میخندم نمیدونم واقعا فك نمیكنم تقاص وجود داشته باشه&n ...

دقیقا

خیلیا بودن خیلی بدیا کردن

زندگیم بخاطرشون از این رو به اون رو شده😢

اما الان در نهایت شادی و خوشبختی و سلامت و زیبایی🙁دارن زندگی میکنن

روز ب روزم بهتر میشه وضع و زندگیشون🙁

یكی من و بدبخت كرد الانم خیلی خوشبخت من كه همش میخندم نمیدونم واقعا فك نمیكنم تقاص وجود داشته باشه&n ...

منم اگه خدا تقاص ما دو پس نگیره ب عدالتش شک میکنم

پس عدالتش کو

پدرشوهر من خیلی تبعیض مالی قائل شده نمبخام تعریف گنم چون اصلا حوصرشو ندارم فقط بدونین نامردی رو در ...

منم خانواده م خیلی درحقم ظلم کردن ازین لحاظ اینا رو فکر نکنم خدا درنظر بگیره

2706