1421
1389

فایده داره؟؟؟؟چجوریه؟؟؟برای چی استفاده کردین...؟؟؟

من هردورو دارم

تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

از کرچک برایتقویت مو مژه و تبرو..عااالیه

چقدر استفاده کنم چجوری

تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان
1432
من کرچک و واسه ابروههم و مژه هام استفاده کردم  خوب بود

چقدر استفاده ‌کنم دررزو....ووقعا چقدر بعدش اثرشو دیدی

خانمامیشه لطفااسم شرکت روغن گرچک ومارکشوبگین؟ممنون

صدای مرثیه ی آب آب می آید / صدای گریه ی طفل رباب می آید /صدای ناله ی امن یجیب می آید/صدای روضه ی شیب الخضیب می آید/خمیده خواهری انگارمیرود ازحال/گمان کنم که رسیده حوالی گودال.
چقدر استفاده ‌کنم دررزو....ووقعا چقدر بعدش اثرشو دیدی

مم شب موقع خواب میزدم و صبح دوباره میزدم 

ولی تا وقتی بزنی اثر داره و پره ولی تا قطع کنی باز کم میشه 

واسه من که اینجوری بود 

متاسفانه نیمه گمشده‌ام بدجوری تو نقشش فرو رفته   اصن پیداش نیس   
شب که میخای بخاوبی یکم ازشو ماساژ بده پشت پلکت و ابروت بعد 2 هفته میبینی مژها هات بلند شده و پرپشت&n ...

عزیزم میشه به سوال منم جواب بدین ممنون

صدای مرثیه ی آب آب می آید / صدای گریه ی طفل رباب می آید /صدای ناله ی امن یجیب می آید/صدای روضه ی شیب الخضیب می آید/خمیده خواهری انگارمیرود ازحال/گمان کنم که رسیده حوالی گودال.
1394
شب که میخای بخاوبی یکم ازشو ماساژ بده پشت پلکت و ابروت بعد 2 هفته میبینی مژها هات بلند شده و پرپشت&n ...

روغن ارگان هم خریدم خیلییییییی گرون نزدیک به ۲۰۰ تومان نمیدونم حالا فایده داره یانه

مم شب موقع خواب میزدم و صبح دوباره میزدم  ولی تا وقتی بزنی اثر داره و پره ولی تا قطع کنی باز ک ...

منم گرچک زدم ریخت بیشتر مژه هام

من کرچک زدم واسه ابروهام که آرایشگر خراب کرده بود در نمیومد

یه ریمل خشت داشتم قششششنگ شستمش ریختم تو اون

هر شب میزدم به ابروهام

یه هفته ای در امدن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام????  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   تیکر حاجتمه.میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم خوشگلا?ممنونم                      
1403
چشم الان خونه نیستم عزیزم یه ساعت دگ برات میفرستم گلم اسم شرکتو❤❤❤

ممنون عزیزم 😘

عزیزم اسم شرکتش مهربانی الان از مادرم پرسیدم

ممنون عزیزم مرسی 

1331