1265
1273

فایده داره؟؟؟؟چجوریه؟؟؟برای چی استفاده کردین...؟؟؟

من هردورو دارم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان

من کرچک و واسه ابروههم و مژه هام استفاده کردم 

خوب بود 

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...  

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

از کرچک برایتقویت مو مژه و تبرو..عااالیه

چقدر استفاده کنم چجوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم نی نی بود که ۲۲ اذر مرد....هدیه امام رضا بود ولی سقط شد...😢منتظر شنیدن صدای قلبت بودم مامان
1279
من کرچک و واسه ابروههم و مژه هام استفاده کردم  خوب بود

چقدر استفاده ‌کنم دررزو....ووقعا چقدر بعدش اثرشو دیدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر استفاده ‌کنم دررزو....ووقعا چقدر بعدش اثرشو دیدی

مم شب موقع خواب میزدم و صبح دوباره میزدم 

ولی تا وقتی بزنی اثر داره و پره ولی تا قطع کنی باز کم میشه 

واسه من که اینجوری بود 

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...  
شب که میخای بخاوبی یکم ازشو ماساژ بده پشت پلکت و ابروت بعد 2 هفته میبینی مژها هات بلند شده و پرپشت&n ...

عزیزم میشه به سوال منم جواب بدین ممنون

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده
1274
شب که میخای بخاوبی یکم ازشو ماساژ بده پشت پلکت و ابروت بعد 2 هفته میبینی مژها هات بلند شده و پرپشت&n ...

روغن ارگان هم خریدم خیلییییییی گرون نزدیک به ۲۰۰ تومان نمیدونم حالا فایده داره یانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مم شب موقع خواب میزدم و صبح دوباره میزدم  ولی تا وقتی بزنی اثر داره و پره ولی تا قطع کنی باز ک ...

منم گرچک زدم ریخت بیشتر مژه هام

99/8/17یه روزعالی ، یه اتفاق عالی.روزی که خدای خوبم معجزشونشونم میده
منم گرچک زدم ریخت بیشتر مژه هام

نه واسه من بلند شد 

ولی تا قطع کردم تاثیرشو از دست داد

من کرچک زدم واسه ابروهام که آرایشگر خراب کرده بود در نمیومد

یه ریمل خشت داشتم قششششنگ شستمش ریختم تو اون

هر شب میزدم به ابروهام

یه هفته ای در امدن

شده آیا تهِ یک شعر ترک برداری...?                                      
1257
1252