2726
عنوان

داستان زندگی من از روز عقد تا الان😞😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 101 پست
به جان دخترم هرچی فکر میکنم هیچ کاری نکردم. فقط وقتی میومدن و خونم نمیومدن ناراحت میشدم ازشون.دوست ...

تو هیچکاری نکردی ایرادت اینه که مهرطلبی

لزومی نداره برحق بودنتو به کسی ثابت کنی

یه وقت هست یکی دنبال بهانه میگرده

خودتو حقیر نکن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم میدونم خیلی شرایط سختیه و تحمل کردنش هم آسون نیست ولی واگذار خدا کن و دعا کن خدا خودش رسواش کنه و اونایی هم ک حرفاشو باور کردن و با تو بد شدن و حرفای دروغ اونو به بقیه هم انتقال دادن(غیبت و تهمت) شرمنده میشن و به پات میفتن صبور باش خوشگل خانوم که اینا امتحان خداست😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍

یا کاشِفَ اَلکرب عَن وَجهِ الحُسَین اِکشِف کَربی بِحَقِ اَخیکِ الحُسَین...
خواهرشوهرمو قسم دادم به جون بچه هاش که یه فرصت باهاش رو در رو کنیم اما با زبون اونم منحرف کرده بود گ ...

گندش در بیاد چیه

آبروی خونواده شوهرتون میره با این عروساش( منظورم غیر از شما)

شما هم بدون با خونواده خوبی دوست نشده بودین.ولشون کنین

انشاالله اینقدر دوستای خوب و باکلاس پیدا کنین و باهاشون رفت و آمد کنین که دیگه کمبود هیچی رو حس نمی کنین

باورتون نمیشه منم همچین حسی رو داشتم نسبت به خواهر شوهرم ولی مسائلی که بینمون گذشت رابطه مون به صفر رسید و الان من جای خالیشونو با چندین نفر دیگه پر کردم که دیگه یادشونم نمی کنم.ولی قبلا واسشون گریه می کردم....

اصلا بیا با خودم دوست بشو!

2728
عزیزدلم میدونم خیلی شرایط سختیه و تحمل کردنش هم آسون نیست ولی واگذار خدا کن و دعا کن خدا خودش رسواش ...

لازمم نیست به پات بیفتن

اون موقع به چه دردت می خوره؟

مهم اینه که آدم دهن بین نباشه.خوش بین باشه و حتی حرف بدی رو هم از کسی شنید بگه شاید طرف منظور نداشته شاید حواسش نبوده و ....

نه اینکه برعکس

شما باید خیلی هم خوشحال باشید که مرتکب خطایی نشدید و اونا رو شناختید

استارتر جانببخشید شما همونی هستی ک عاشق کس دیگه بود و اون یارو رو جایی دیدی شماره داده بود گیر داده بود برای اخرین بار بزنگ توام زنگ زده بودی همونی؟ آخه من خیلی وقته تاپیکاتو دنبال میکنم😍

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    

درکت میکنم، منم تو یه جمع دوستانه این اتفاق برام افتاد دوستایی که شب و روز پیش هم بودیم ، تمام خوشی ها با هم بودیم چقددددددر خوش میگذشت ، یکی از دوستان پا کرد تو کفش من و یه جوری با نفوذ کلام عجیبش همه رو مدهوش و نسبت به من بدبین کرد که از گروهی که خودم درستش کرده بودم بیرونم کردند و دیگه جوری بیرون و گردش رفتند که من نفهمم ، حتی صمیمی ترین دوستمو جذب کرد و چیزهایی گفت که دوستم بعد از مدتی بهم گفت من دارم تو رو تحملت میکنم، خیلی خودشو با کلاس و روشنفکر نشون میداد ولی فقر فرهنگی شدید با اعتماد به نفس بالا داشت

بله عزیزم

میگی بالاخره چیشد جریانش؟ اگه اذیت نمیشی😘

یادمه ک گفتی عکستو گذاشته رو پروفایلش و توبهش زنگ زدی یا پیام دادی دقیق یادم نیس، دیگه مزاحمت نشد

میگی بالاخره چیشد جریانش؟ اگه اذیت نمیشی😘 یادمه ک گفتی عکستو گذاشته رو پروفایلش و توبهش زنگ زدی یا ...

بله عزیزم خطمو عوض کردم.چندبار توخیابون دیدمش ولی زود یا سوار ماشین شدم یا برگشتم خونه.

پنج شب پیش توی سوپر مارکت کنار خونمون دیدمش تا خواست بیاد نزدیک سریع اومدم توی خونه و درو بستم.

باید باهاش کنار بیام.حداقل تا دو سال دیگه که خونم از این شهر بره

بله عزیزم خطمو عوض کردم.چندبار توخیابون دیدمش ولی زود یا سوار ماشین شدم یا برگشتم خونه. پنج شب پیش ...

ان شاالله خوشبخت بشی و اون چیزی ک از خدا میخوای بهت بده عزیزم😍😘