1472
1411
عنوان

داستان زندگی من از روز عقد تا الان😞😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3520 بازدید | 101 پست

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

یه روز یه شماره ناشناس روی گوشیم افتاد جواب دادم یه دختر بود خودشو معرفی کرد و گفت من دوست حسین(مستعار)برادرشوهرتم.یک ساعت حرف زد و من فقط گوش دادم.گفت ما عاشق همدیگه ایم اون بدون من هیچ کاری نمیتونه بکنه.بهم گفته اگه تو نباشی خودمو میکشم و .... 

منم گفتم کاره ای نیستم و فقط یه عروسم و ترجیح میدم تو این مسائل دخالت نکنم.خیلی رک برگشت گفت از حسودیته لابد وگرنه کمک من و فلانی میکردی.نمیتونی ببینی ما با همیم😑😐

داستانتون خیلی قشنگ بود

ولی این برادر شوهرتون حتما آدم نرمالی نیست

زن برادرش رو هم ولش کن هر چی می خواد بگه.به شما چه؟ کاملا معلومه حسودیش میشه به شما و شوهرتون و گندی که شوهرش زده توی خونواده شون که نمی تونه سرشم بلند کنه.به هر حال تقصیر اون نبوده که شوهرش اون حرفا رو به شماها زده و لازم نبوده بیاد عذرخواهی کنه.واسه همینم حس کرده بوده نباید بیاد.

8
1474

یه حرفایی از زبون من گفته بود که هر کی نمیدونست میگفت عجب حیوون صفتیم من !🙄

هزارتا حرف نامربوط از زبونم گفته بود.چه نسبتای ناپسندی به خواهرشوهرام و چه اراجیفی راجع به جاریم.

مامانم همون لحظه که این دختره زنگ زد و خودشو معرفی کرد گفت برات شر نشه!صداشو ضبط کن داشته باشش که چیزی از زبونت نگه.

منم بدون رودربایستی صدای ضبط شدشو بردم خونه پدرشوهرم و جلوی همشون گذاشتمش و گفتم این همه مکالمه من و این خانمه.

نمیخوام وارد حاشیه بشم،بعنوان دخترتون اومدم تو این خانواده تا اخر هم هستم.این تماس ها برام خوشایند نیست.بهش بگید به من زنگ نزنه

يه نفر لايك كنه بي زحمت

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
یه حرفایی از زبون من گفته بود که هر کی نمیدونست میگفت عجب حیوون صفتیم من !🙄 هزارتا حرف نامربوط از ...

آفرین به مادرتون. چجوری می‌خواستین ثابت کنین. خوب شد صداشو ضبط کردین 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1450