2703
2553
عنوان

وزن گیری کودک

113 بازدید | 13 پست

سلام دوستان دخترم الان دقیق دوماهشه وزن زمان تولد ۲۴۸۰بوذ الان ۴۱۰۰شده می‌خوام کمکم کنید که ایا وزن گیریش خوبه یانه کمه بعد یکی دیگه اینه که چکارکنم شیرم زیاد بشه می‌خوام تاجایی که میشه بر خودمو بدم بهش امروز واکسن زده تب کرده یکم خوب بشه میبرمش دکتر برا چکاب ولی میخواستم از شما کمک بگیرم که ایا وزنش خوبه یانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن نوزاد کم وزن یا نارس در دوماهگی باید دوبرابر وزن تولد بشه ینی تقریبا ۵ الانم کم نیست ولی ایده آل اش اونه.

سعی کن روی شیر خودت مداومت کنی و شیرتو چرب کنی

چیزایی که شیرو زیاد میکنه مایعات گرم فراون بخور سوپ رقیق که توش گشنیز داره.چای کم رنگ.برنج.هندوانه

چیزایی که شیرو چرب میکنه کاچی.روغن کرمانشاهی.ارده شیره.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2720
قدش ۵۲دورسرش هم ۳۶/۵

وای چه کوچولو موچولو😍😍😍😍پسر من وزن تولدش ۴کیلو بود قدشم ۵۶،الانم دوماه ونیمه ۷ونیم کیلوعه قدشم ۶۶،فقط تا میتونی تندتند شیر بده وآروغشو بگیر تا اشتها باز کنه 

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
وزن نوزاد کم وزن یا نارس در دوماهگی باید دوبرابر وزن تولد بشه ینی تقریبا ۵ الانم کم نیست ولی ایده آل ...

همه اینارو میخورم حتی عرق رازیانه پودر شیرافزا میخورم ولی باز شیرم احساس میکنم کمه که زود وزن نمیگیره خیلیا میگن کنار برای شیرخشک هم بده موندم چکارکنم 

وای چه کوچولو موچولو😍😍😍😍پسر من وزن تولدش ۴کیلو بود قدشم ۵۶،الانم دوماه ونیمه ۷ونیم کیلوعه قدشم ۶ ...

دوسه روزه خوابش زیاد شده شیر خوردنش هم خیلی اذیت می‌کنه تابخوره همش خورد خورد شیر میخوره اینجوری نبود هر دو ساعت یه ربع بیست دقیقه بر میخورد الان نمیدونم چرا اینجور شده

2714
دوسه روزه خوابش زیاد شده شیر خوردنش هم خیلی اذیت می‌کنه تابخوره همش خورد خورد شیر میخوره اینجوری نبو ...

پسر من واکسن زد تا دو سه روز بی اشتها بود وزن تولدشم 3350بود تو دو ماهگی 5600 قد تولدشم 54بود تو دو ماهگی 67

ولی دکترش گفت به طور نرمال باید روزی 30گرم اضافه کنه بچه

پودر گالاکتومید هم برای شیر خیلی خوبه

پسر من واکسن زد تا دو سه روز بی اشتها بود وزن تولدشم 3350بود تو دو ماهگی 5600 قد تولدشم 54بود تو دو ...

اتفاقا این پودر رو میخورم توبارداریم هم می‌خوردم دکتر داد بهم عرق رازیانه قرص شیرافزا دیگه لبنیات خرما کاچی سوپ دیگه مایعات خیلی میخورم مخصوصا اب هویج موندم چکار کنم زودتر وزن بگیره خیلی کوچولو هست

همه اینارو میخورم حتی عرق رازیانه پودر شیرافزا میخورم ولی باز شیرم احساس میکنم کمه که زود وزن نمیگیر ...

نه شیر خشک تا حد امکان نداره وزن گیریش کاذبه...ب درد نمیخوره.

ادامه بده هر قدر اون بخوره شیرت بیشتر میشه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
دوسه روزه خوابش زیاد شده شیر خوردنش هم خیلی اذیت می‌کنه تابخوره همش خورد خورد شیر میخوره اینجوری نبو ...

تو خواب بده بخوره شیر توی خواب باعث افزایش وزنش میشه

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤