2726
عنوان

لمه شنی خریدم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4384 بازدید | 104 پست
چه خبر بوده متری هشتاد  من تهرانم نهایتا متری چهل تومنه تازه اگه بگردی متری سی تومن هم میدن&nb ...

خواهر منم 80خرید120تومنیشم بود 

جنس تا جنس فرق داره

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ناز البته باید استایلشو داشت 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
2728
تو ناراحتي كه دارن غر ميزنن منم راهنماييت كردم 😂😂😂الان متوجه شدم بيشترياتون اينقدر مسايل بي اهميت ...

دقیقا😅

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

اینجوری نیست عزیزم ، مثل عکس پروفایلش ، از تکه های لباس بلوچی می‌دوزند روش ، سارافون و شلوار تقریبا

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
ببخشیدا عزیزم پا این جور لباسا نمیپوشیدم لباسامون محلیه با این پارچه ها لباس محلی میدوزیم 

واسه لباس محلی قشنگه. 

ولی من دیدم همش از اینا میگیرن که پایینش حاشیه شیپور داره

اینم لمه نیست

چیو 

سلام .می خوای لباس بلوچی بدوزی؟مبارکت باشه .این مدل پارچه بندرعباس هم هست متری 25 تا 30 خیلی گرون خریدی.بشور خوب میشه.منتهی بخوای از ازن سوزن دوزیا روش بدوزی جمع میشه خو واینمیسه .بعدش اگر شهرتون گرمه خیلی اذیت می شی 

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
من یه لمه شنی برای پارسال عروسی خریدم ۴۰۰ یه بار پوشیدم دیگه نپوشیدم الان حاضرم ۲۰۰ بدم بره به یکی ک ...

من اصفهانم سایز لباست چنده عکسشو بفرس

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
تو ناراحتي كه دارن غر ميزنن منم راهنماييت كردم 😂😂😂الان متوجه شدم بيشترياتون اينقدر مسايل بي اهميت ...

ببخشد من متوجه حرف شما نشدم هنوزم متوجه نشدم بنظرم شما گفتی چرا سر این موضوع بیخود تایپک زدی  منظورتان این بود یا نه 

2706