2726
عنوان

لمه شنی خریدم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4383 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مبارکا باشه . اصلا ب حرف دیگران گوش نده . لمه است دیگه اون اکلیل اضافست ک میریزه بقیش تو بافت پارچست . بعدشم خوشگل خانوم بگرد دنبال ی مدل خیلی خوشگل چون وقتی خوب بدوزیش بپوشیش میشه مهشر خودت عاشقش میشی

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
شما ناراحتی از تایپک برو بیرون 

تو ناراحتي كه دارن غر ميزنن منم راهنماييت كردم 😂😂😂الان متوجه شدم بيشترياتون اينقدر مسايل بي اهميت رو ميايد تاپيك ميزنيد دنبال راه حل نيستيد فقط مثل قديم كه يه كيلو سبزي ميريختن جلو در كوچه و با بقيه حرف ميزدن تو اون مايه هايين 🌹🌹😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من یه لمه شنی برای پارسال عروسی خریدم ۴۰۰ یه بار پوشیدم دیگه نپوشیدم الان حاضرم ۲۰۰ بدم بره به یکی که اصفهان باشه خونش 😓😂اینقدر بدم از لمه میادددد

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

قشنگه ولی قاعدتا نباید جنس اکلیلی باشه.. فکر کنگ نخی باشه خودم مشکی ازش دارم چن سال پیش ک مدش نبود دوختم

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2706