2410
2553
عنوان

لمه شنی خریدم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4383 بازدید | 104 پست
چیو 

اينو كه اين پارچه رو خريدم همه اكليلاش ميريزه بيخوده يا هرچي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اخه با خانواده شوهرم زندگی میکنم میگن کل خونه رو پر اکلیل شده  😔

خوب هر روز بازش نكن و پهن كن وسط خونه بزارش تو نايلون ببر بده خياط بدوره و بيار آويزونش كن و بپوش و بشور خلاص

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

وا خب این لمه شنی نیست که هزیزم لمه شنی با نخ های برقی دوخته شده و باعث درخشش میشه اینو انداختن بهت 😒

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2714
متری هشتاد گرفتم سه متر بنفش دو متر قرمز مشکی 

پیش ما متری ۳۵ البته اصل نیست ،مبارکت باشه زیاد گرفتی مگه چه مدلی میخوای بدوزی؟میخوای یه مدل عروسکی ساده که هزینه دوختت زیاد نشه بهت بگم؟

وا خب این لمه شنی نیست که هزیزم لمه شنی با نخ های برقی دوخته شده و باعث درخشش میشه اینو انداختن بهت ...

تازه متری ۸۰ خریدیییییی😐

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706