2703
2553
عنوان

لمه شنی خریدم 😭😭

4383 بازدید | 104 پست

سلام خانما یه پارچه خریدم لمه شنی پر اکلیل راستش طرفای ما این چیزا مد نیست اصلن نمی پوشن میدونم اینا مال پارسال ولی گفتم بزار بعد عید ک عروسیه تک باشم  ولی از وقتی رسیدن تا نگاهشون گردم یک کیلو از شون اکلیل ریخته  حالا شوهرم هم سرکوفت میزنه خانواده شوهرم هی میگن این چیه فلان 

عسک

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بابا الان همه چی مده

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لمه از جنس فرع خریدی نه اصلیش،لمه شنی فرق میکنه اصلیه،اونایی که اصل نیستن اکلیلشون میریزه ولی توی تن قشنگ میشه اجیام دوختن خیلی خوب بود،متری چند گرفتی؟چه رنگیه؟

2714

اگه بشوری شاید اکلیلاش کمتر بشه .از یه پارچه فروش یا خیاط بپرس شاید لگن بزار تو تشت اب چند ساعت بمونه اول بپرسا

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

تا ندوزی زیباییش معلوم نمیشه .بعد از دوخت همه میگن چه قشنگه .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706