2726

مهربونه ..خانومه ..بامحبته..خوبی زیاد در حقم کرده ..منم کم خوبی نکردم..ولی همه میگن تو حوصله داری ک مادرشوهرت اینجور شده .جاریام میگن ما نمیتونیم مثه تو صبور باشیم ..

دو سال اول زندگیمو ک اصلااا دوس ندارم یادم بیارم از بس عذابم داد ولی من فقط سکوت کردم و اصلا جواب ندادم..بعدش ک میخاست بره مکه اومد حلالیت طلبید و خودش گفت ک این دوسال همش حق با تو بوده و تو خیلی خانومی کردی ک سکوت کردی و ....

بعداز اون خوب شده ولی جاریام همچنان باهاش مشکل دارن .چون خیلی زبون دارن جاریام..جاریام خوبنا نمیگم بدن ..ولی خب مثه من نیستم ک در برابر همه چیز سکوت کنن همیشه میگن جواب بده توام ولی من سکوت رو ترجیح میدم ..

سکوت ینی ارامش کل زندگیم.اینجوری شوهرمم رابطش باهام خوب میشه ولی برادرای شوهرم همش با خانوماشون بحث دارن ک چرا جواب مامانمو میدین

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همیشه هم مرغ ماهی گوشت که شوهرم میخره ببشتر وقتا خودش میشوره خورد میکنه میزاره خشک بشه بعدشوهرم برام میاره

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728

دخترمو خیلی دوست داره بیشترشبها طبقه بالا پیش اون میخوابه اگه بمیرم هم خیالم راحته که مادرشوهرم واقعا دخترمودوست داره!

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!
یه لحظه به دید مامان خودت نگاه کن پیدا میکنی عزیزم

خیلی نگاه کردم گلم

هیچی جز بدی ندیدم

آدم بد، بده. تو هر موقعیتی هم که باشه یهو معجزه نمیشه خوب شه که

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
اره قد برای منم بلنده من قدم متوسطه برای همین دوستش نداااااارم    

😂😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

یه اخلاق خیلی خاص و خوب مادر شوهرم اینه که خیلی به نظرات من احترام می ذاره ، و اکثرا باهام مشورت می کنه تو کارها و تصمیم ها . با اینکه خودش عاقل تره . یه جورایی فکر میکنم می خواد تو زندگیم بهم اعتماد به نفس بده .

مهربونه ..خانومه ..بامحبته..خوبی زیاد در حقم کرده ..منم کم خوبی نکردم..ولی همه میگن تو حوصله داری ک ...

عزیزم همیشه هم سکوت خوب نیست

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
خیلی از دستش ناراحتم سعی کردم مثل مادرم باشه ولی ی مدتها همه اش داره اذیت می‌کنه دیروز براشون ی ک ...

دیگه براش نون خالی هم نبر

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
واقعا يك نعمته  قدرش رو بدونين  البته عروس خوبي مثل شما هم داره كه ازش تعريف ميكنيد  ...

مرسیییی 

من به اندازه مامانم دوسش دارم 

همیشه ام بهم میگه تو شبیه جوونیای منی 

میگه منو یاد خودم میندازی

Instagram📷me_in_netherlands 
2706