2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایش مادرشوهر من خیلی مهربونهههه امااااااااااااااااااااااا موقع منفعت پسرش یا دختراش منو زیر پا کلا له میکنه

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2720

کاری ب کار کسی نداره.خیلی مستقله و از هیچ کس توقع نداره.حتی از دختراش اصلا انتظار نداره مادر خدا بیامرزم همش انتظار داشت پیششون باشیم(البته دست خودشون نیود و میترسیدن) ولی مقایسه میکنم میبینم مادر شوهرم با اینکه مسن و تنها هستن اصلا توقعی از بچه هاش نداره خیلی خوبه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2714

همسرم و خیلی دوست داره 

به همین خاطر همش مواظبه که کاری نکنه که به خاطر حرف اون بین من و همسرم مشکلی پیش بیاد و همسرم بهش سخت بگذره 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

مادر شوهر من خیلی ماهه

الانم پیشمونه

عاقل و با سیاست و منطقیه

تو مشکلاتمون دخالت نمی کنه عقیده داره زن و شوهر خودشون باید با هم خوب باشن

کاری به کارم نداره ولی کمکم می کنه

همیشه خنده روی لباشه

تربیت بی نظیر بچه هاش👌👌👌❤️❤️❤️

بسیار بسیار با فرهنگ و اجتماعی و مهربووووون❤️❤️❤️❤️

تو این هشت سال چیزی جز مهربونی و مادری ازش چیزی ندیدم😍😍😍😍😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
اصلا فرق نمیزاره بین بچه هاش خیلی مهربونه  دستپختش عااالیه  هیچ توقعی از عروس نداره

واقعا يك نعمته 

قدرش رو بدونين 

البته عروس خوبي مثل شما هم داره كه ازش تعريف ميكنيد 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

توقع نداره کار کنم 🙄

قدش هم بلنده🙄

چیز دیگه ای یادم نمیاد

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2706