1265
1267

بچه ها من يه برادر شوهر دارم ٢٠سالشه اين هروقت حتى يه سوزن پاش ميره مادر شوهره من زنگ ميزنه به شوهرم ميگه اره تو بيا پيشش با اينكه يه شهر ديگه ان شوهرمم سريع ميره الان صبح زنگ زده ميگه داداشت با دوست دخترش قهر كرده پول بيار سرش درد ميكنه ببريمش دكتر شوهره منم كارشو ول كرد رفت همش پاشون تو زندگيمه نميدونم چيكار كنم هنوزم شوهرم نيومده دلم داشت ميتركيد به نظرتون چيكار كنم

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد خيلى وقته منتظرم🙏🏻😢
دل رحم با سلیقه مهربون خوش قلب اصلا بدون کلمات جمع باهام حرف نمیزنه خوشگل خوش زبون خوش خنده دستپخت ...

تحت هیچ عنوان بهم دستور نمیده

اصلا نمیاد موهام یا انداممو ببینه

کلی چادر و صندل و لباس برام خریده

کاشف الکرب تویی، خنده ی اربابتویی ...پدر خاک،علی و پدر آبتویی ... روی چشم تو بود جای حسن جای حسین...هست ما بین دو ابروی توبین الحرمین...پیش خورشید و قمر سایه یتوسنگین است...و فقط محضر زینبسرتو پایین است...یا ابوالفضل العباس(ع) زندگیم و همسرمو به خودت میسپارم.دقیقا روز ولادت شما بود که من به عشق زندگیم رسیدم و بله ی مهم زندگیمو گفتمعشق و جانانم ابوالفضل العباسم (ع) و حسینم (ع)مرا بطلید به درگاهتان.روسیاه عالمم اما بنده ی درگاهتان�😢😢😢
بچه ها من يه برادر شوهر دارم ٢٠سالشه اين هروقت حتى يه سوزن پاش ميره مادر شوهره من زنگ ميزنه به شوهرم ...

دوس دختر😠😠😠😠

کاشف الکرب تویی، خنده ی اربابتویی ...پدر خاک،علی و پدر آبتویی ... روی چشم تو بود جای حسن جای حسین...هست ما بین دو ابروی توبین الحرمین...پیش خورشید و قمر سایه یتوسنگین است...و فقط محضر زینبسرتو پایین است...یا ابوالفضل العباس(ع) زندگیم و همسرمو به خودت میسپارم.دقیقا روز ولادت شما بود که من به عشق زندگیم رسیدم و بله ی مهم زندگیمو گفتمعشق و جانانم ابوالفضل العباسم (ع) و حسینم (ع)مرا بطلید به درگاهتان.روسیاه عالمم اما بنده ی درگاهتان�😢😢😢

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

واقعا بچه هاشو دوس داره و مطمئنن واسه بچه های ما میمیره  خیلی هم تمیزه....یه خصوصیات خوب دیگه هم که داره هرچندوقت یه بار ازصبح تا اخرشب میره خونه خواهرشوهرم وکه ازاوضاع زندگیش باخبرشه و بچه کوچیک داره مراقبش باشه که من تاحالا مامانم تو این ۴سال اصلا یه بارم نیومده خونم .....

کلی و خدایی بخوای بگی خیییییییییلی ازمادرخودم بهتره 

۲5.ماه اقدام...توسال ۹۶گفتم انشالله سال ۹۷دیگه حتما مامان شدم ولی نشد😢سال ۹۷هم تموم شد و بازگفتم انشالله سال ۹۸ ...خدایا به غریب و بی کس بودنم رحم کن من خیلی تنهام نیازبه همدم دارم میدونم بهترصلاحمو میدونی ولی تقدیرتو عوض کن و به ارزوهای منم توجه کن ...لطفا واسم صلوات بفرستین قراره چندروز دیگه ای یو ای کنم میشه واسم دعاکنین با اولین بار باردارشم
یه لحظه به دید مامان خودت نگاه کن پیدا میکنی عزیزم

كسى كه خوب نباشه تو با ديد فرشته ام نگاش كنى باز چيزى پيدا نميكنى

مگه مادر شوهرا خوبی هم  دارن؟؟؟😂😂شوخی میکنم 

هر کسی که بویی ازانسانیت برده باشه خوبه حالا نسبتش با ادم هیچ فرقی نمیکنه

تا کفشهای مرا نپوشیدی و راه هایی که رفته ام نرفته ای مرا قضاوت مکن ای دوست ....
خیلی از دستش ناراحتم سعی کردم مثل مادرم باشه ولی ی مدتها همه اش داره اذیت می‌کنه دیروز براشون ی ک ...

مطمئن باش پشیمون میشه

شاید عذر خواهی نکنه اما شاید بعدا بگه قبلا برام هوسی چیزی میاوردن دیگه نمیارن این خودش پشیمونیه 

8
عزیزم همیشه هم سکوت خوب نیست

ولی من از سکوت جواب گرفتم جایگاه خودمو حفظ کردم..دیگه بلا بیشتر از اینکه مادرشوهر ادم طلاهاتو ببره و بگه اخر ماه پولشو میدم و چندسال ب روی خودش نیاره؟ شما اگه بودین چکار میکردین  ؟ ولی من یه بار بهش گفتم گفت بهت میدم ولی نداد و منم سکوت کردم وقتی خاست بره مکه کلی طلا برام اورد ولی من قبول نکردم گفتم اینا دیکه برا من ارزش نداره.ک مادرشم انقد گریه کرد گفت تو راست میگی من خیلی بدی در حقت کردم کاش دعوام میکردی کاش سروصدا میکردی ک الان من انقد پشیمون نباشم ..

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ کناره باشه ..من و تو و بابایی ..لاحول#والا#قوه#الا#بلله..
تحت هیچ عنوان بهم دستور نمیده اصلا نمیاد موهام یا انداممو ببینه کلی چادر و صندل و لباس برام خریده

از لحاظ مالی و غذا و هرچیزی کلی کمکمون میکنن با پدر شوهرم

دقیقا انگار من بچه ی خودشونم

دوس دختر😠😠😠😠

اره همينش منو ميشوزونه ديگه الانم شوهرم زنگ زد بهم فهميد ناراحتم دعوام كرده ميگه تو چرا ناراحت ميشى من به خانوادم ميرسم

1226

مهربونه

زیادی مهربونه

فضول نیست

ازم خیلی دوره

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...

مال من که خیلی خرابکاری کرده هم تو زندگی مجردی شوهرم هم زمان عقد و عروسی و یه کم بعدش.

ولی خوبیش اینه که مغروره و تا وقتی اصرار نکنی نه میاد خونه نه جایی با آدم میاد.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

وجدانی بخوام بگم پلو رو خیلی خوب درمیاره

مادرشوهرمو دوس ندارم به چندعلت

.اصلا دلسوز بچه هاش نیست،فقط لب و دهن

.100درصد زیر سلطه پدرشوهرم هست و هیچ اختیاری از خودش نداره

.هرچه به زبونش میاد میگه بدون اینکه توجهی به طرفش داشته باشه

هیچ کار واسه هیچ کس نمیکنه ولی از عالم و آدم توقع داره اونم زیاد

بشدت حسادت داره به همه(جاری،عروس،همسر برادر و...)

اونقدر خسیسه که گاهی دلم به حدی واسه ش میسوزه که بغض میکنم

هم ایشون و هم پدرشوهرم به بچه هاشون حسادت میکنن.چشم دیدن پیشرفتشون رو ندارن(چه مجرد چه متاهل)

بشدت بدبین و مأیوس هستن.اصلا از زندگی سیرت میکنن

و...

میبخشی استارتر میدونم تاپیکت موضوعش چیز دیگه س ولی خیلی دلم پر بود

دکترم یه امیدایی بهم داده،شمام لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه. خدایاشکرت
ولی من از سکوت جواب گرفتم جایگاه خودمو حفظ کردم..دیگه بلا بیشتر از اینکه مادرشوهر ادم طلاهاتو ببره و ...

منم همیشه سکوت میکنم

چه جلوی شوهرم چه خانوادش

شده دعواهای بد داشته باشیم و من فقط جلوی همسرم زیپ کشیدم و هیییییچ حرفی نزدم

بعدم پشیمون شده

جلوی خانوادش هم سکوت میکنم

جایگاهم بالاتره

1220