1265
1273

خیییلی مهربونه و دوستم داره حتی بیشتر از دختراش کلا خیییلی خوبه

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم

خیلی از دستش ناراحتم

سعی کردم مثل مادرم باشه

ولی ی مدتها همه اش داره اذیت می‌کنه

دیروز براشون ی کاسه حلیم بردم

شوهرم ک رفت خونشون بهش گفته بودن چرا غذاهاتون ک میمونه میاری برا ما

آنقدر غصه مون شد دوتایی

دغ کردم ب شخصه

نمی‌دونم چشه. یهو دشمن شده با من چرا

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

خیلی باهام خوب بود تا اینکه دخترش از حسادت به مرز انفجار رسید 

بهترین پذیرایی رو میکنه 

بجز یکی دومورد اون اولا  اهل دخالت نیست 

ادم فضول و دو بهم زنی نیست 

پسرشو پر نمیکنه در خیلی از موارد طرفدارمه 

با احترام باهام حرف میزنه 

تاجایی هم که بتونه کمکمون میکنه 

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1279

مهربونه ..خانومه ..بامحبته..خوبی زیاد در حقم کرده ..منم کم خوبی نکردم..ولی همه میگن تو حوصله داری ک مادرشوهرت اینجور شده .جاریام میگن ما نمیتونیم مثه تو صبور باشیم ..

دو سال اول زندگیمو ک اصلااا دوس ندارم یادم بیارم از بس عذابم داد ولی من فقط سکوت کردم و اصلا جواب ندادم..بعدش ک میخاست بره مکه اومد حلالیت طلبید و خودش گفت ک این دوسال همش حق با تو بوده و تو خیلی خانومی کردی ک سکوت کردی و ....

بعداز اون خوب شده ولی جاریام همچنان باهاش مشکل دارن .چون خیلی زبون دارن جاریام..جاریام خوبنا نمیگم بدن ..ولی خب مثه من نیستم ک در برابر همه چیز سکوت کنن همیشه میگن جواب بده توام ولی من سکوت رو ترجیح میدم ..

سکوت ینی ارامش کل زندگیم.اینجوری شوهرمم رابطش باهام خوب میشه ولی برادرای شوهرم همش با خانوماشون بحث دارن ک چرا جواب مامانمو میدین

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ کناره باشه ..من و تو و بابایی ..لاحول#والا#قوه#الا#بلله..

دخترمو خیلی دوست داره بیشترشبها طبقه بالا پیش اون میخوابه اگه بمیرم هم خیالم راحته که مادرشوهرم واقعا دخترمودوست داره!

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!
1221

دل رحم با سلیقه مهربون خوش قلب

اصلا بدون کلمات جمع باهام حرف نمیزنه

خوشگل خوش زبون خوش خنده دستپخت عالی

اصلا نمیذاره پسرش برای گله کنه.ب شدت خودشو وقف بچه هاش کرده

کاشف الکرب تویی، خنده ی اربابتویی ...پدر خاک،علی و پدر آبتویی ... روی چشم تو بود جای حسن جای حسین...هست ما بین دو ابروی توبین الحرمین...پیش خورشید و قمر سایه یتوسنگین است...و فقط محضر زینبسرتو پایین است...یا ابوالفضل العباس(ع) زندگیم و همسرمو به خودت میسپارم.دقیقا روز ولادت شما بود که من به عشق زندگیم رسیدم و بله ی مهم زندگیمو گفتمعشق و جانانم ابوالفضل العباسم (ع) و حسینم (ع)مرا بطلید به درگاهتان.روسیاه عالمم اما بنده ی درگاهتان�😢😢😢
اره قد برای منم بلنده من قدم متوسطه برای همین دوستش نداااااارم    

😂😂

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

یه اخلاق خیلی خاص و خوب مادر شوهرم اینه که خیلی به نظرات من احترام می ذاره ، و اکثرا باهام مشورت می کنه تو کارها و تصمیم ها . با اینکه خودش عاقل تره . یه جورایی فکر میکنم می خواد تو زندگیم بهم اعتماد به نفس بده .

1288
واقعا يك نعمته  قدرش رو بدونين  البته عروس خوبي مثل شما هم داره كه ازش تعريف ميكنيد  ...

مرسیییی 

من به اندازه مامانم دوسش دارم 

همیشه ام بهم میگه تو شبیه جوونیای منی 

میگه منو یاد خودم میندازی

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.
1241