1147
1273

خیلی با سیاست و عاقله

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

زیاد داره خداروشکر کدومو بگمم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰
1258

مال شما اگه داره بیا بگو😁

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
1274

به معنی واقعی کلمه مهربون و دلسوز 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد دو تا بارداری نا موفق خدا بهم یه دختر داده دکترا میگن نگران نباش اما ممکن یهو تو هشت ماهگی ناهنجاری بروز کنه برام دعا کنید نی نیم سالم به دنیا بیاد خیلی به دعاتون نیاز دارم ممنون ان شاالله همه تون حاجت روا بشید😘😘

اصلا فرق نمیزاره بین بچه هاش

خیلی مهربونه 

دستپختش عااالیه 

هیچ توقعی از عروس نداره

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.

مادرشوهرمن جز استثنا هاست

دوست نداره به هیچ عنوان بین بچه هاش و همسراشون‌کدودت باشه

یبار جاری و برادر شوهرم یه دعوای خیلی بزرگ کردن

خودش و پدرشوهرم‌ تلاش کردن تا اشتیشون دادن 

1264

خدایش مادرشوهر من خیلی مهربونهههه امااااااااااااااااااااااا موقع منفعت پسرش یا دختراش منو زیر پا کلا له میکنه

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   

کاری ب کار کسی نداره.خیلی مستقله و از هیچ کس توقع نداره.حتی از دختراش اصلا انتظار نداره مادر خدا بیامرزم همش انتظار داشت پیششون باشیم(البته دست خودشون نیود و میترسیدن) ولی مقایسه میکنم میبینم مادر شوهرم با اینکه مسن و تنها هستن اصلا توقعی از بچه هاش نداره خیلی خوبه

1280