2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

26 بازدید | 3 پست

هفته پیش سر یه موضوعی که حق کاملا با من بود با مادر شوهرم دعوام شد خلاصه گذشت و هنوز باهاش حرف نمیزنم جالبه اونم حق به جانب رفتار میکنه و شوهرم در ظاهر طرف منه ولی رفتاراش نشون میده ک طرف اونه 😐😐 صبح هم گفت میرم خونشون نهار و اونجا باشم منم خیلی بهم برخورد شوهرم نباید میرفت بلاخره من ازشون ناراحتم و دلمشکست این نشون میده ک ارزشی برا ناراحتی من قاعل نیست

تازه امروزم سالگرد ازدواجمونه میخواستم حسابی سوپرایزش کنم ولی اون حتی یادش نیس ک سالگرد ازدواجمونه.ولی الان پشیمون شدم نمیخوام کیک اینا بگیرم از دستش خیلی ناراحتم. به نظرتون چیکار کنم ک شرمندش کنم.که اشتباهش و بفهمه .

عزیزم بنظرم شما در تدارک همون سوپرایز باش. شاید ایشون داره ی کارایی میکنه تا سوپرایزت کنه خونه مادرش بهانه کرده. یا اصلا اگه فراموش کرده باشه این شخصیت شما نشون میده که چقد برای همسرت و ازنتخاب و ازدواجت راضی هستی.

عزیزم بنظرم شما در تدارک همون سوپرایز باش. شاید ایشون داره ی کارایی میکنه تا سوپرایزت کنه خونه مادرش ...

ممنون عزیزم. ولی به نظرت اینجوری شرمنده میشه از کارش ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731