2410
2553
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 58 پست
عزیزم یاد بده به من چجور تگ میکنی؟ چرا من @ میزارم آبی نمیشه

بعد تایپ @ باید اول اسم پروفایل رو بنویسید براتون پیشنهاد میاره از تو پیشنهادات انتخاب کن بعضی کلمات که کاربری های بیشتر هست باید کلمات بیشتری تایپ کنی بعد از تو اون کادری که میاره کاربری مورد نظرت رو تیک بزن بعد ابی میشه

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم همینه قذر محبت نمیدونه محبت کنی لگد می اندازه احمق . خیلی وقته به حال خودش گذاشتم رفتم تو ف ...

دقیقا مثل من

اابته من بچه ندارم خداروشکر

محبت هم بشون بکنی فک میکنن چه پخی هستن بدتر میشن

2456
دقیقا مثل من اابته من بچه ندارم خداروشکر محبت هم بشون بکنی فک میکنن چه پخی هستن بدتر میشن

اره دیگه فک میکنه از ضعفم یا مجبورم یا وظیفه امه یا کلا خیلی ادم حسابیه والا من گذاشتمش کنار واسه خودم زندگی میکنم الان ۴ سالی میشه . فقط در حد ضرورت باهاش حرف میزنم اونم مجبورم واسه بچه هام . تو فکراینم ازش جدا بشم منتظرم شرایطم درست کنم از شرش خلاص بشم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2714

همیشه میگن پیشگیری بهتر ازدرمان ،این بچه دیگ بلوغ شده مرد شده وتوباید درمانش کنی ،فقط اگ قبول کنه ک درمان بشه به رفتارات پاسخ مثبت بده درصد قابل درمان هست،ولی وقتی اون اینچیز رو قبول نکنه ورفتار خودش رو صحیح بدونه تلاش شما بی فایده اس،گفتم بیشعوری حد ومرز نمیشناسه،الا ادم خودش شروع کنه وبخواد ک درمان بشه،اگ هم باردار بشین تو اینده رو رفتار بچه اتون تاثیر میذاره بچه ها کپی والدینند،میشه نسخه ی شما یه ادم بی احساس بیشعور بلد نیس ابراز احساسات کنه یامحبت کنه واز محبت شما هم ممکنه دریغ کنه چرا چون میبینه بین خونواده گرمای محبت وصمیمیت وجود نداره حتما قبل از بارداری برین مشاور زناشویی تا به شوهرتون وهمچنین شما توضیح بده ک چ مسئپلیتهایی در قبال همدیگ دارین

اللهم صل على محمد وال محمد
اره دیگه فک میکنه از ضعفم یا مجبورم یا وظیفه امه یا کلا خیلی ادم حسابیه والا من گذاشتمش کنار واسه خو ...

منم منتظرم شرایطم درست شه اقدام کنم، ولی از بعدشم میترسم که تنها بمونم یا گیر آدم بدتری بیفتم

وشاید قبول نکنین.ولی68درصد این مشکلات مقصر شما هستین مطمئن باشین اگ بایکی دیگر ازدواج میکرد رفتارتش کاملا برعکس بود،پس شما اگاه نیستین برای رابطه زناشوئئ،اگ بفکر طلاق هستین وخ دتون مقصر باشین بازهم گیر همون ادم شاید بدتر بیفتین چون شمارفتارتون درست نیس وگفتم باید برید پیش مشاور،خیلی میگن هم عروسامون خوشبختن و...شوهراشون ایده ال پس چرا شوهرمن؟!پس شوهرتون با همون خونواده بزرگ شده امکان نداره اونا خوب باشن اون بد،ولی شما یا زیادی محل میذارین یا خیلی کم اهمیت ک ازشوهرتون یه بیشخصیت ساختین،مقصر اصلی شمایید،اگ بچه بیتربیت شد رفتار پرخاشگرانه داشت مادرش مبشه بگه از این بچه خسته شدم میندازمش یکی دیگ بدنیا بیارم به امید بچه ای بهتر:!وقتی شما مادرش باشین همون اش همون کاسه

اللهم صل على محمد وال محمد
وشاید قبول نکنین.ولی68درصد این مشکلات مقصر شما هستین مطمئن باشین اگ بایکی دیگر ازدواج میکرد رفتارتش ...

اینا خانوادتن گربه صفت هستن و تربیت شده یه مادر دروغگو و خونه خراب کنه که واقعا حیف اسم مادر روش بیاد

من عاشقش شده بودمو کر و کور بودم از اول بهش بی اهمیت نبودم😣

طی اتفاقاتی که افتاد به مرور زمان به این رسیدم که هیچ قلقی نداره و کار خودشو میکنه پس به حال خودش گذاشتم.

الانم خوشحال میشم بدونم چه کارهایی ناخواسته باعث میشه از شوهر یه بیشخصیت و بی تهعد ساخت 

چونچون به مادرش حیییلی کمک میکرد اینجا نمیکنه

2706