2726
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 58 پست
داد زد  تشنمه آب بیار با اون حالم وسطو غذا خوردن پاشدم آب اوردم دوباره داد زده گررررمه دوبار ...

عزیزم کارت اشتباهه عادی باش زیادمحبت نکن بی محلی هم نکن به کارخودت برس لباسای خوب جلوش بپوش ارایش کن اهنگ گوش کن ورزش کن به کارهای روز مرت برس بعضی مردا باید مثل سایه براشون باشی بیان سمتت مستقل باش وقوی جلوش تادوباره جذبت باسه اکثرمردا ازاینکه زنی زیاد اویزونش باشه یابجسبه بهشون دائما بدشون میاد

بچها چجوری باید تگ کنیم فسقل مسقلو صدا کنید بیاد دیشب داشتم تاپیک گرانبها شو میخوندم خیلی خوب بود و ...

شما یا افراط میکنی یا تفریط تعادل داشته باش. اونم تو تاپیک فسقلمسقل خوب توضیح داده. سیایت یعنی بلد باشی کی ناز کنی، کی در دسترس باشی، کی مهربوووون و خوش اخلاق باشی، کی تو خودت باشی، 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو خیلی بش توجه میکنی عادی باش خ.دتو ب یه چیزی سرگرم کن اونم کنجکاو بشه نه همشدنبالشی زده میشه

اگه تاپیکامو بخونی میفهمی کلا شوهر من آدم بیخود و بی خاصیتیه که گند زده به زندگیمو کلا خیلی وقت بود رهاش کرده بودم

فقط شبا موقع نیازش میومد پیشم

یا حتی شبا انقدر دیر میومد خونه که من از ترس گریه میکردم باز آدم نمیشد

خواستم یبار این محبت بی دریغو امتحان کنم که بدتر شد

2728
عزیزم کارت اشتباهه عادی باش زیادمحبت نکن بی محلی هم نکن به کارخودت برس لباسای خوب جلوش بپوش ارایش کن ...

به خدا روال همیشم این بود که به خودم میرسیدم و خونه مرتب ئ غذا آماده ولی همش بخاطر دل خودم و اونو زیاد محل نمیدادمو اصلا تو خونه باهم حرف نمیزدیم مگه چیزی لازم میشد بگیم

عزیزم شوهرت بیشعوره قبول داری؟!همه با شنیدن کلمه بیشعوری شاید جابزنن تعجب کنن ولی وقتی ادم شعور نداشته باشه یعنی بی احساس نتیجه اش این،درمورد شوهرت ادم حنینی نیس یعنی مهربون نیس چون اینجوری بزرگ شده از اول بش ابراز احساسات ومحبت یاد ندادن فقط بزرگش کردن ک واقعا مشکله اینقدر جامعمون از این ادما پرشده که خودم دارم پرستاری کودک میکنم هردوره یک تومنه یه تیم بزرگی شدیم ک خ نواده هایی ک برابچشون وقت نمیذارن مابزرگشون کنیم پرستار میشیم ولی بشون محبت ابراز احساسات رفتار نمونه،کنترل خشم،یادبگیرن وبی دریغ محبت کنن وعاشق بشن ودنیا رو با دید دیگه ای ببینن ،ک فرداش اینجوری بار نیان،هم زن هم شوهرم بچه عاشون مشکل پیدا نکنن امار طلاق به طور سریعی داره پیشرفت میکنه

اللهم صل على محمد وال محمد

بیاید بگید دوباره مثل هم خونه بشم باهاش، مثل یه نوکر خونه😔که هروقت خواست میاد خونه و میره 

عروقت خواست بیاد پیشم و بعدش پشتشو کنه بخابه

هیچ چیزیم روش اثر نداشته باشه جز حرف ننه اش که آتیش انداخته تو زندگیمو همش در تلاشه منو از چشم شوهرم بندازه

شوهر منم همینه قذر محبت نمیدونه محبت کنی لگد می اندازه احمق . خیلی وقته به حال خودش گذاشتم رفتم تو فاز بی محلی و انگار هم خونه ام باهاش . مگه ضرورت بشه باهاش بخاطر نیاز بچه هام صحبت کنم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2706