2726
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

821 بازدید | 58 پست

محبت بی دریغ شنیدین یه مدت میکنن به شوهر؟

من به این یقین رسیده بودم که محبت به شوهرم مثل آب دادن به گل مصنوعیه

و کلا خودمو رها کرده بودم و هرکی پی کار خودش بود

یه مدت نمیدونم چرا کلا موبایلو گذاتشم کنار و چسبیدم بهش،

بوس و بغل و شب بخیر و دستشو گرفتا وروی باز و ....خیلی هواشو داشتم نازشو کشیدم

تعادل خواهرم تعادل 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش میشد وقتی به آدما محبت میکنی خودشونو نگیرن و اونام خوب باشن دنیا خیلی جای قشنگی میشد برای زندگی

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
حتی تو پریودی هم یه کمک نداد یه استکان جابجا نکرد  دو سه روزه که اصلا بی محلی میکنه رسما

من هفت ماهه حامله بودم شبا شوهرم از خاب بیدارم میکرد بهش اب بیارم بخوره اونوقت تو انتظار داری تو پریودی کمکت کنه 

😂😂😂

داد زد  تشنمه آب بیار

با اون حالم وسطو غذا خوردن پاشدم آب اوردم

دوباره داد زده گررررمه

دوباره پاشدم رفتم یخ اوردم با اون کمردرد و دل دردم

چایی خاسته اوردم جمع کردم

تا اینکه دیشب گفتم بزار برگردم به روال قبلم بابا

این آدم نیس خودم اذیت میشم بدتر

شل بخبر نگفتم تا ببینم این میگه

عین گاو پشتشو کرد خوابید

صبحم یه کلمه حرف نزد رفت

حتی خدافظی هم نکرد

نگفت بیا درو از پشت قفل کن

همونجور گاوطور رفت

شوهر بایمث گنجشک تودست میمونه نه زیادبش فشاربدی ک بمیره ونه کاملا ولش کنی پرواز کنه جوری رفتار کن رو ...

واو چه مثالی

چه قد ما زنا اخه باید سختی بکشیم باید بلد باشیم با مرد مثل یه گنجشک رفتار کنیم تاااااازه خوابشم بکنیم اوووووففففف خیلی خسته م همش باید مراقب رفتارامون باشیم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
واو چه مثالی چه قد ما زنا اخه باید سختی بکشیم باید بلد باشیم با مرد مثل یه گنجشک رفتار کنیم تاااااا ...

آره. ولی احتیاج نیست مردا مراقب باشن دل خانومشون نشکنه. اشکش درنیاد😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706